Anasayfa » Aldığımız Ürünler » Antika Eşya Alanlar Satanlar & 2.El Alan Yerler

Antika Eşya Alanlar Satanlar & 2.El Alan Yerler

İstanbul antika eşya alanlar olarak her türlü antika eşya bizde bulabilirsiniz. Dedelerimizden babaannelerimizden büyük babaannelerinizden büyük büyük dedelerinizden kalan her türlü eşyayı değerinden daha fazlasını sizden alıyoruz. Çünkü biz 20 yıllık tecrübeli bir şirketiz. Ve biliyoruz ki  antika eşyalar yıllar geçtikçe şarap gibi değerleniyor. Biz sizin onlarca nesilden kalan ve ailenizin bir sembolü olan değerli antikalarınızı alıyoruz. Çünkü antikaların ne kadar değerli ve aileniz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Nesiller boyu koruyup kolladığınız değerli antika eşyalarınız bize emanet. Her antikacı bulduğunuzda onlara güvenmenizi tavsiye etmeyiz. Nesiller boyu sakladığınız antikaları en dikkatli şekilde sizin için titizlikle muhafaza ediyoruz. antika eşya alan yerler ile antika eşyalarını satmak isteyen insanların ayağına geliyor. Kapınıza gelip hiçbir ücret talep etmiyoruz, eşyalarınızı kontrol edip karşılığı neyse onu ödüyor ve evinizden ayrılıyoruz.

antika eşya alan yerler

Antika Eşya Alanlar Satanlar 

Uzun yıllar sonucu sakladığınız büyüklerinizin özenle ve titizlikle koruduğu artık eşyaları alıyoruz. Büyüklerimizin bu kadar özen gösterdiği eşyaların değerli olduğunu biliyoruz. Çünkü bu eşyalar yıllar boyu saklanabilecek sağlamlıkta. Bununla beraber  sanatsal ve işçilik çok daha estetik ve dayanıklıydı.  Şu an fabrikalaşma çağında olduğumuz için tabii ki de marka ve modele göre ürünler değişiklik göstermekte. Fakat şu an fabrikalaşma dan dolayı ürünler eskisi kadar değerli tutulmuyor. Bununla birlikte her türlü ürün ve eşya eskisi kadar Özgün, sağlam ve değerli değil. O yüzden siz değerli müşterilerimiz hiç endişe etmeyin. Sattığımız ürünlerin orjinalliğini bozmadan eski hali ile size teslim ediyoruz. Aynı şekilde eğer sizden ürün alıyorsak da endişelenmeyin. Çünkü biz İstanbul da antika eşya alanlar satanlar cemiyetinde eşyalarınızın değerini bu denli iyi biliyoruz.

Antika Eşya Alanlar ile Paranız Peşin!

antika eşya fiyatları

Biz antika eşyaların şarap misali yıldan yıla değerlendiğini çok iyi biliyoruz. Bu değer sadece kuru kuruya geçen yıllar değil bu yılların içinde barındırdığı onca anı, onca mutluluk ve hüzün. Sizler yıllar geçtikçe bu eşyaların aileniz, sevdikleriniz açısından çok değerli olduğunun bilincindesiniz. Önemli olan bu bilincin bizde olup olmadığı. Ki İstanbul antika eşya alanlar bu bilince yirmi yıllık tecrübemizle, yaşanmışlıklarımız ile ve hissettiklerimizle çoktan eriştik bile.

Antika bir eşyanızı satarken, bir kenarda toz olan bir mobilyanızı, el dokuması halı veya kilim gibi eşyalarınızı satmış gibi hissetmeyeceğinizi biz çok iyi biliyoruz. Ve bunun bilincinde olduğumuz için de bu duyguyu size yaşatmıyoruz. Eşyanızdaki bu yaşanmış yılları saygıyla karşılıyor ve sizlerin sevdiklerinize ve yaşanmışlıklara verdiğiniz değeri ve saygıyı biz de sizinle veriyoruz.

İstanbul da Antika Eşya Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul Antika eşya fiyatları nedir diye soracak olursanız İstanbul Spot ikinci el eşya alanlarolarak bunu tek bir kelimeyle özetlemek mümkün değil. İşin içine manevi değerler katıldığından dolayı bu durumunuzda eşyanızı sizden anıları da hesaba katarak değerine bir ücretle alıyoruz. Antika eşyalar ve değerleri oldukça önemli bir hal alıyor bizler için aldığımız antikayı yıpranmaması için özenle muhafaza ediyoruz. Akabinde yeni sahiplerine ulaştırmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken de satın alacak yeni sahibini her müşterimizde olduğu gibi en değerli müşterilerimizden birine teslim ediyoruz. Bu teslimi yaparken de antika eşyanın değerini ve yaşanmışlığını müşterimize aktarıyoruz ki müşterimiz de bu antika eşyaya saygıyla yaklaşsın. Tek amacımız yıllar geçtikçe güzelleşen bir eşyayı koparmadan yaşatmak.

İstanbul Antika Eşya Alan Yerler

Uzun yıllar sakladığınız ya da özenle saklanan antikaları bizlere getiriyorsunuz. Biz İstanbul antika eşya alan yerler olarak bu antikayı inceliyor ve değerlendiriyoruz. Bu inceleme sonucu antika eşyalarınıza bir değer biçiyoruz. Bu değer hakkettiğinden az olmayacağının garantisini veriyoruz. Bununla birlikte fiyat konusunda karşılıklı anlaşırsak anında antikanın değerini size peşin olarak elden veriyoruz. Devamında ise bu antikanın şekli, maddesi , orjinalliği hiçbir şekilde bozulmuyor. Ve devamında bu antika ürün titizlikle korumaya alınıyor. Çünkü ürünler şu anda aynı örnek makinenin elinden çıkmış gibi değildi. Eskiden sanatkar dediğimiz bu eşyalar yapan insanlar büyük bir özveriyle ve titizlikle çalışırdı. Bu özverinin ve titizliğin doğurduğu birçok neden vardı. Bu nedenlerin en önemlisi özenle yapılmış sağlam ürünlerdi. Her işlemi elle tek tek yapılmıştı. Ve fabrikalaşma olmadığı için ürünler özgündü. Biz İstanbul Antika eşya alanlar olarak sizlerin bu değerli hazinelerine geçmişine uygun fiyatlandırmalarda bulunuyoruz. 

 

ANTİKA EŞYA ALAN YERLER İSTANBUL’UN KALBİDİR

istanbul antika eşya alım satım

Günden güne her şey bir devinim haline giriyor. Eski kıyafetler moda oluyor, eski filmler tekrar çevriliyor, insanlar ev dekorasyonu için servetler ödeyip evlerini antika eşyalarla dolduruyorlar. İşte tam da bu noktada devreye İstanbul antika eşya alan yerler giriyor. Bizler antika eşyalara tonlarca para dökmeyi doğru bulmuyoruz. İstanbul Antika eşya fiyatlarıçok uçuk bir durumda ve antika eşyalar moda olduğu için zenginlerin parası yetiyor.

Bizce antika eşyalar estetik açıdan güzel olduğu için, evine ve zevkine uyumlu olduğu için, anısı ve yaşanmışlığı olduğu için alınmalı. Ve tabi her bütçeye her cebe uyumlu olmalı, herkes alabilmelidir.İşte tam da bu nedenlerden ötürü ikinci el eşya alanlar İstanbul Spot bu anlayışla Türkiye’nin bir çok yerinde bir çok bölgesinde eşi benzeri bulunmayan ya da bir çok evde bulunup sizleri eski anılara götüren bir çok yaşanmışlığı olmuş fakat özenle ve titizlikle bakılmış en kıymetli antika eşyaları topladık. Bu eşyaları titizlikle muhafaza edip her bütçeden ve her zevkten müşterimize özenle sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Bizim önceliğimiz kaliteli uzun yıllar kullanılmış manevi değeri olan antika eşya alım satımı ve müşterilerimizin zevkine, cebine ve tarzına hitap edebilmektir.

Antika Eşya Satan Yerler Olarak’ta Varız

Biliyoruz antika eşya satan yerler arıyorsunuz ve birden karşınıza biz çıktık. O halde doğru yerdesiniz. Kendinizi ikinci el eşya alanlar İstanbul Spot’un yıllardır edindiği eşsiz bilgilere teslim edin. Sizler için çok dikkatli bir şekilde aradığımız ve yıllardan beri sağlam bir şekilde duran antika eşyaları sizler için biriktiriyoruz ve özenle muhafaza ediyoruz. Bunca yıldır antika eşyalar nerede satılır ya da alınır diye sorular geliyor. Fakat bizim her türlü eşyayı alıp sattığımızı bilmiyorlar. Biz 20 yıl boyunca kendimizi her türlü ikinci el eşya da geliştirdik, her türlü ikinci el eşyayı deneyimledik ve biz bu işte artık profesyoneliz. Sizlere sadece İstanbul antika eşya alan yerler ve satan yerler olarak hizmet vermiyoruz aynı zamanda; sıfır ikinci el mobilya, elektronik eşya, beyaz eşya alanlar ve satanlar gibi daha birçok hizmeti de siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Bizce artık diğer antika satış sitelerinde vakit kaybetmeye ya da dükkan dükkan gezip fiyat almanıza gerek yok. Biz fiyat teklifi olarak en değerine alış satışı gerçekleştiriyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimiz genel olarak başka mağazaları denemeye bile lüzum görmüyor. Çünkü biliyorlar ki ürünlerinize piyasa değerlerinin üstünde fiyatlar veriyoruz. Satarken ise olabildiğince fazla parayı nakit teslim etmek istiyoruz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonEşya Satmak İçin Hemen Ara!
Don`t copy text!