İkinci El Eşya Alanlar mı Aradınız? Hemen Tıkla Eşyalarını Sat!

Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar

Bahçelievler ikinci el eşya alanlar olarak mağazalarımızın bulunduğu bölgeyle sınırlı kalmayıp İstanbul geneline yayıldık. Bunu yapmamızdaki en büyük amaç tabii ki de sizlersiniz. Biz her daim ilk önce müşterilerimizi düşünüyoruz. Müşterilerimizin ürünlerini ucuza satmaması ya da kalitesiz malları pahalıya almaması bizim için çok fazla önemli. Biz müşterimizin mallarını değerine alıyoruz ve aldırıyoruz. Burada amacımız sadece kâr etmek değil, müşteri kazanmak ve sizinle olan irtibatı koparmamaktır.

Müşterilerimize ürün satarken de tek amacımız sizin kârınız. Cebinizdeki nakit parayı ucuz ve kaliteli ürün satarak olabildiğince yerinde tutmak. Siz ürünler sayesinde alım ve satım yaparken kâr ettikçe kendimiz yapmışcasına memnun oluyoruz.

Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar

Bahçelievler 2. El Eşya Alanlar

Biz İkinci El Eşya Alanlar İstanbul Spot olarak ikinci el ürün aldığımızda her zaman aynı yolu izliyoruz. Ürünleri alıp mağazamızda ve sosyal medyamızda siz değerli müşterilerimize sunmadan önce bu ikinci el ürünleri gerekli yerlere götürüyoruz. Mobilya, yatak odası takımı ya da ahşap ev mobilyası ise bu alanlarda çalışan bakımını ve onarımını yapan anlaşmalı yerlere ürününüzü teslim ediyoruz. Bahçelievler 2. el eşya alanlar, ürünleriniz eğer elektronik eşya, ya da beyaz eşya kategorisindeyse anında garantisiyle teknik servisine gönderiyoruz.

Ürün ikinci el haline yaklaştığı zaman her ürünü temizliğe gönderiyoruz. Devamında ise onarımdan ve temizlikten çıkmış sıfır değerindeki ürünlerimizi özenle paketliyoruz. Bütün işlemleri bitmiş, sıfıra yakın bu ürünleri sizler için artık hazır. Ve mağazamızda, sosyal medyamızda, internet sitemizde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Aynı zamanda Eyüp’te de ikinci El Eşya Hizmeti vermekteyiz. 7/24 hizmetinizde olmak bizim için gurur verici bir şey.

Bahçelievler 2. El Eşya Alan Yerler

Bahçelievler 2.el eşya alan yerler iddia ediyor ki Türkiye’nin çoğu iline nazaran en güvenilir şirketiz. Bizi diğer firmalardan ayıra en büyük özellik müşterilerimizin cebindeki parayı, kendi paranızmış gibi düşünmek. İşte bu nedenle bir çok şirkete kıyasla biz daima verdiğiniz sözün arkasındayız. İşte biz şirket olarak bu kadar kendimizde emin çalışıyoruz. Çünkü biz Bahçelievler ikinci el eşya alanlar olarak biliyoruz ki sizin Türkiye’de güvendiğiniz tek adres biziz. Bu nedenle ve bu prensip doğrultusunda çalıştığımız için sizleri her daim düşünüyoruz. Biz yirmi yıllık bir şirket olarak sizi en iyi anlayan ve olayları sizin açınızdan görebilen bir şirketiz. Bu nedenle de size bütün yardımları duaya hazır büyük bir ekibiz.

2 thoughts on “Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar”

    1. İstanbul Spot

      Merhabalar efendim 2.el mobilya alıyoruz aynı zamanda beyaz eşya, televizyon, oturma odası takımı ve yatak odası takımı gibi şeyler de almaktayız.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!