İstanbul Sıfır ve İkinci El Bilgisayar Alanlar-Satanlar

İstanbul ikinci el bilgisayar alanlar

İstanbul’da ikinci el bilgisayar alanlar ya da satanlar arayışınız bulunuyorsa yapmanız gereken 3 basit adım var.

  1. Satmak istediğiniz sıfır veya 2.el bilgisayarınızın fotoğraflarını net bir şekilde çekin.
  2. WhatsApp hattımızdan çektiğiniz fotoğrafları bize gönderin.
  3. Yoğunluğa göre en hızlı şekilde sizlere teklif verelim ve teklifi kabul etmeniz halinde evinizden nakit parayla satın alalım.

İşte sıfır veya ikinci el bilgisayar satmak isteyenlerin yapması gerekenler bu kadar basit.

Peki bilgisayar satmak değil de almak istiyorsanız ne yapmanız gerekiyor? O da çok basit.

  1. Ürünlerimiz sayfamızdan beğendiğiniz ürünlerin stok durumunu whatsapp, email ve telefon ile sorabilirsiniz.
  2. Stok durumumuz varsa sipariş verebilir, elimizde kalmadıysa da benzer ürünlerden size bilgi verebiliriz.
  3. Beğendiğiniz durumda eşyaların kurulumunu hızlı bir şekilde gerçekleştiririz.

Kendi işimin patronu olmak istiyorum, İnternet Kafe ya da oyun salonu açacağım mı  diyorsunuz ? İşte size fırsat. Bu iş için aradığımız en kaliteli, en dayanıklı, en sağlam ve en ucuz bilgisayarlar bizde. Ya da ben ev hanımıyım bilgisayarla evde vakit geçirmek istiyorum bazen de pasta börek tarifleri bakmak istiyorum mu diyorsunuz ? Sizin için en uygun bilgisayar da bizde. İstanbul Anadolu Yakası’ndaki ikinci el bilgisayar alanlar olarak en kaliteli, en donanımlı bilgisayara biz sahibiz. İkinci El Bilgisayar Alan Yerler olarak öğrencinin, iş adamının, oyuncu gencin hiç fark etmez. İstediği her türde ve çeşitte  herkese ve her bütçeye uygun sıfır ve ikinci el bilgisayar bizim mağazamızda.

Kullanmadığımız bilgisayara nakde çevirmek çok basit fakat “bu nasıl olur” diye mi soruyorsunuz ? İşte size bunun  cevabı; sosyal medya üzerinden ya da internet sitemizden WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçin. 2. el bilgisayar alan yerler olarak Bilgisayarınızı inceleyip değerlendirelim. Değerlendirme sonucu bir fiyatta anlaşalım. Daha sonra bilgisayarı sizden alıp elinize nakit parayı verelim.

2.El bilgisayar alan yerler olarak bunlarla da yetinmiyoruz. Aldığımız ürünlerde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda teknik servise gönderiyoruz. Onarımı yapılan ve temizlenen bilgisayar neredeyse yeni bilgisayarla yarışacak hale getiriyoruz. Bu bilgisayarları mağazamızda veya sosyal medyamızdan siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. İlk önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin kullanmadığı malları değerine almak. Mallara kaliteli ihale çeviri sosyal medyadan rüyada mağazamızdan değerli müşterilerimize sunmak. Aynı zamanda ikinci el laptop alanlar olarak da hizmetimiz bulunmaktadır.

Fazlalık dediğiniz kenarda bekleyen ürünlerimiz için sizler bizimle iletişime geçilir. Artık Kullanmadığımız sıkıldığımız eskiyen bilgisayarınıza satmak istediğinizi bize iletiyorsunuz. 2.el bilgisayar alanlar olarak bu kullanmadığınız bilgisayarınıza ihtiyacınızı giderecek nakde çeviriyor. Sizden sadece ürün almakla kalmıyoruz. İkinci el bilgisayarlara sıfıra yakın hale getirip mağazamızdan ve internet adresimizden siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. İkinci el bilgisayar alanlar olarak en kaliteli ve en ucuz hizmeti size sunmak bizim prensibimiz.

Sıfır ve İkinci El Alıp Sattığımız Bilgisayar Markaları

İkinci el masaüstü bilgisayarlara çok dikkat ediyoruz sağlamlık ve uzun ömürlü olmasından ötürü ve tabi ki olmazsa olmazımız tanınmış markalardan olan örneğin HP, Samsung, LG, Dell, Acer, Toshiba, MSI, Lenovo, Sony, Exper gibi ürünleri tercih ediyoruz.

İkinci el alıp-sattığımız elektronik eşyalar hakkında bilgi edinmek için www.ikincielesya-istanbulspot.com/ikinci-el-elektronik-esya/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İkinci El Bilgisayar Alanlar
Call Now Button