İkinci El Blender Alanlar ve Satanlar Hizmeti

ikinci el blender alanlar

 

Mutfaklar teknolojiyle birlikte günümüzde çok daha büyük anlamlar kazanmakta. Eskiden insanlar, mutfağa girdiklerinde bir yemek yapmaları çok uzun sürüyordu. Bu nedenle insanlar mutfakta ihtiyaçtan ya da zorunluluktan akşam yiyecekleri yemekleri, tatlıları yapar çıkarlardı. Veya normalin dışında bir durum mu gelişte, evlerine misafir mi geldi, o zaman yemeği yapan kişinin vay haline. Sabahtan akşama kadar mutfakta misafirlerine sunacağı ikramları hazırlardı. Misafirleri geldiğinde bütün hazırlıklar anca bitmiş olurdu. Fakat günümüzde  olmazsa olmazı, hayat kolaylaştıran blender setleri günümüzün vazgeçilmez mutfak robotlarından. Özellikle buzlu sert şeyleri parçalamakta kolaylık sağlayan bu tip blenderlar genelde smoothielerde karışımında kullanılsalar da günlük kullanım için de gayet idealdir. Kimi zaman yemeğimize koyacağımız malzemeleri, kimi zaman bebeğimizin maması için kullanırız. Hal böyle olunca hemen hemen herkesin elinin altında bir blender mevcuttur. Bu blenderlar eskidikçe ya da yeni modelleri çıktıkça hepimiz yenisine yöneliriz. Yeniler mutfağa girince de artık eskisine yer kalmaz. Zaten kalabalık olan mutfak dolaplarının en arkalarına itilirler, hiç görülmeyecek bir yere saklanırlar ve aylarca, yıllarda orada çürümeyi beklerler. En sonunda da ”Aa bu burda mıymış? Bozulmuş, tüh. Mahvolmuş. ” gibi cümlelerle çöpün yolunu tutarlar. İşte biz bunlardan kaçınmak için en makul seçeneği size sunuyoruz. Kullanmadığınız, ikinci el blenderlarınızı değerine satın alıyoruz. Hem de sosyal medyalardaki, bilinmeyen sitelerdeki gibi yok pahasına da değil. Yeni aldığınız blenderın ödemelerinin bir kısmını karşılayabilecek kadar değerine alıyoruz. Böylelikle önceki blenderınızın mutfak dolaplarında çürümesine asla izin vermiyoruz.

Blenderı Nasıl Satarım

Tüketim ve üretim çılgınlığı yaşadığımız bu dönemlerde çoğu şirkette olduğu gibi mutfak robotu üretim şirketleri de zaman zaman ürünlerine yeni bir özellik ekliyorlar. Her yeni model ürün için bir özellik. Durum böyle olunca insanlarda sürekli model yenileme isteği ve ihtiyacı doğuyor. Bu durum da üretim ve tüketim çılgınlığını doğuruyor. Hal böyle olunca insanlar eski  blenderlarını bir kenara atıp yeni blenderlarına mutfaklarında yer açıyorlar. Geride kalan eski blenderlar da, ömrünü doldurmadan çöpün yolunu tutuyor. İşte bu noktada biz devreye giriyoruz. Ömrü dolmamış ürünlerinizin çöpe gitmesini engelliyor, hem cebinize hem de doğaya olabilecek zararlardan sizleri koruyoruz. Böylelikle blenderlarınız hem atık olmaktan kurtuluyor, hem sıfır ürün almak istemeyen kişilerin evinde yeni yerini alıyor, hem de sizin cebinize katkı sağlıyor. Böylelikle herkes kazanıyor.

İyi ama blenderı nasıl satarım dediğinizi duyar gibiyim. Bunun için elbette bir sürü yöntem var. Kimi sosyal medyaya koyuyor ürünlerini. Fakat çok fazla kişi ile uğraştırıyor sosyal medya. Herkese sürekli açıklama yapmak, farklı farklı hiç beklenmeyen soruların yanıtlarını bulmakla uğraştırıyor insanı. Ya da almaya karar veren kişi zamanında gelmiyor bekletiyor, alacağını söyleyip sizi yoruyor, saatlerce sizi bekletip inceleyip almaktan vazgeçiyor. Kimi de kapı kapı dolaşıyor, en pahalı kim alır, kime götürmem gerek, kimden uzak durmam gerek deyip saatlerini ve emeğini veriyor. Kimisi de internetten arayıp sahte profille, reklamla, karşılaştığı ilk yere ürünü veriyor ama parasını alamıyor. Ya da hiç uğraşmayıp insanlar hurdacıya veriyor, çöpe atıyor. İşte bütün bu uğraşlara, eziyetlere, dertlere son. Biz sizin için bütün her şeyi düşündük. Ne kapı kapı gezmenize ne de git-gel yapıp herkese tek tek açıklama yapmanıza gerek yok. Zararına ürün satmanıza, dolandırılmanıza hiç gerek yok. Çünkü biz buradayız. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Hemen  internet sitemize girip ve whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçin. Biz sadece sizden ürünün model ve fotoğrafını istiyoruz. Siz de bize bu  bilgileri gönderiyorsunuz. Daha sonra değerine bir fiyat veriyoruz. Kabul ederseniz ev adresinizi alıyoruz ve ürünü teslim alıp ücreti size takdim ediyoruz. İşte yapmanız gereken bu kadar basit. Sadece birkaç dakika içinde, oturduğunuz yerden bu iş tamam.

Blender Alan-Satan Yerler

Blender alan-satan yerler olarak ikinci el blenderlarınızı bizden almak-satmak büyük bir ayrıcalık. Çünkü biz biliyoruz ki piyasadaki blenderlarını müşterilerimize satarken en uygununu satan da , piyasadaki blenderları değerine en iyi ücretle satın alan da bizleriz. Dilerseniz bir ürün seçin ve piyasayı araştırın. Piyasada bütçe dostu, cebinizi düşünen, en iyi teklifi alabileceğiniz tek spotçu olduğumuzu iddia ediyoruz. Çünkü biz esnafın cebini değil, müşterinin cebini ve memnuniyetini her zaman birinci sırada tutuyoruz.

Kullanmadığınız eşyaları değerlendirip ek gelir sağlamak isteyebilirsiniz. Ya da kaliteli bir blendera sırf mağazadan satın aldığınız için mağaza parası da vermekten kaçılmak isteyip daha uyguna alarak ev ekonominize destek de sağlamak isteyebilirsiniz. Her iki durumda da güvenebileceğiniz tek adres var, biz. İstanbul Spot. İlk olarak ürün çeşitliliği ve kalitesi olarak kesinlikle bize güvenebilirsiniz. Satın aldığımız sıfır ya da ikinci el bütün ürünleri seçerken elbette en kaliteli ve en sağlam ürünleri satın alıyoruz. Hiç kullanılmamış, çok az kullanılmış kaliteli ürünleri satın alıyoruz. Ayrıca belirli bir mağazadan ürün alırken olduğu gibi marka ve model kısıtlaması yok. yeni sürüm modellerden eski sürüm modellere, x markasından y markasına, farklı özelliklere sahip çeşit çeşit ürünü bizim mağazamızdan satın almanız mümkün. Bununla birlikte satın almasını gerçekleştireceğimiz ürünleri ilk önce kalite kontrolünden geçiyoruz. Ürünler çalışır ve kullanılabilir durumda mı? Dayanıklı ve işe yarar mı? Ürün bu sorulardan geçtikten sonra bu ürünlerin bakımını yapıyoruz. Ayrıca temizliğini de yapıyoruz. Neredeyse sıfır gibi hazırladığımız ya da direkt sıfır satın aldığımız blenderları sizler için hazırlayıp satışa hazırlıyoruz. Bütün bunlara ek olarak, sosyal medyada, online, bilmediğiniz kişilerden aldığınız ürün gibi karşınızda muhattap bulamama durumu söz konusu bile değil. Bütün bu blender alım-satım sürecinde bizler başından sonuna kadar gerek blender alırken, gerekte de blender satarken müşterimizin her zaman yanında, müşteri destekli ve müşteri memnuniyeti odaklı iş yapıyoruz. Biz elbette blender alan-satan yerler olarak sadece blenderlarınızı almakla kalmıyor aynı zamanda en kaliteli, en uygun blenderları da satıyoruz. Böylelikle daha ekonomik fiyata, çevre dostu olarak aldığınız ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabiliyorsunuz.

 

 

İkinci El Blender Alanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button