İstanbul İkinci El Chester Koltuk Takımı Alanlar-Satanlar

İstanbul İkinci el chester koltuk takımı alanlar

İstanbul’da ikinci el chester koltuk takımı alanlar ya da satanlar arayışınız bulunuyorsa yapmanız gereken 3 basit adım var.

  1. Satmak istediğiniz sıfır veya 2.el chester koltuk takımınızın fotoğraflarını net bir şekilde çekin.
  2. WhatsApp hattımızdan çektiğiniz fotoğrafları bize gönderin.
  3. Yoğunluğa göre en hızlı şekilde sizlere teklif verelim ve teklifi kabul etmeniz halinde evinizden nakit parayla satın alalım.

İşte sıfır veya ikinci el chester koltuk takımını satmak isteyenlerin yapması gerekenler bu kadar basit.

Peki chester koltuk takımı satmak değil de almak istiyorsanız ne yapmanız gerekiyor? O da çok basit.

  1. Ürünlerimiz sayfamızdan beğendiğiniz ürünlerin stok durumunu whatsapp, email ve telefon ile sorabilirsiniz.
  2. Stok durumumuz varsa sipariş verebilir, elimizde kalmadıysa da benzer ürünlerden size bilgi verebiliriz.
  3. Beğendiğiniz durumda eşyaların kurulumunu hızlı bir şekilde gerçekleştiririz.

İlk olarak İtalya’da görülen ve İtalyanların tarzını yansıtan ve bu yüzden de İtalyan tarzı salon takımı denilen chester oldu takımları yaklaşık 200 yıldır hayatımızın içinde. İlk dönemlerindeki koltuk takımlarıyla şu anki koltuk takımları arasında elbette farklar mevcut. Bu tarzda genel hatlar hiç değişmese de yapım aşamasından kumaşına birçok şeyde farklılık görebilmek elbette mümkün. Bu farklılığın en büyük nedeni de tabii ki ardan geçen onca yılla birlikte bazı özellikler yenilerek günümüz teknolojisine ve konfor anlayışına göre uyarlanmış olması. Bununla birlikte o zamanlar özellikle yeşil, kahverengi  ve kırmızı deri olarak üretilirken günümüzde birçok farklı kumaş ve renklerle de üretilmekte. İkinci El Chester Koltuk Takımı Alanlar chester koltuk takımının bu geçmişini ve müşteriler tarafından çok beğenildiğini bildiği için kullanılabilir durumdaki her çeşit chester koltuk takımını satın almayı memnuniyetle kabul eder. Özellikle sahibinden chester koltuk takımı almayı tercih edeler ki hem daha temiz kullanılmış hem de antika olma ihtimali daha yüksek ürünleridir. Bizler sahibinden chester kanepe aldığımız gibi satıcılardan da chester kanepeyi satın alıyoruz. Bu ürünleri satın alırken de en dikkat etiğimiz noktaların başında ürünün kalitesi, sağlamlığı ve özgünlüğü gelmektedir.

İkinci El Chester Koltuk Takımı Alan Yerler

Uzun yıllar boyunca kullanıcıların en çok beğenisini kazanan chester model koltuk takımları hem alıcının hem de satıcının en büyük tercihi olmaya devam ediyor. İkinci El Chester Koltuk Takımı Alan Yerlerden bu süreç boyunca Antika Chester Koltuk Takımından en Modern Chester Koltuk Takımına kadar her çeşit ürünü bulmak ve her türlü ürünü satmak mümkün. Bu ürünlerin çeşitliliği de şüphesiz koltuk takımları arasında en tercih edilen modellerden birinin chester koltuk takımı olmasından kaynaklanmaktadır. Modern, Avangarde, Country, Retro veya Klasik gibi birçok model arasında günümüzde müşterilerimiz tarafından en çok tercih ettiği modeller arasında avangart koltuk takımı ve chester koltuk takımı mevcut.

Avangart ve chester koltuk takımı arasındaki farkı soracak olursanız kısaca özetleyelim. Avangart koltuk takımları chester koltuk takımlarına göre daha ağdalı bir görüntüye sahip. Chester koltuk takımları çok işlemeli kol ayak ve abartılı sırt yerleri hariç düz sade sırtsız, daha ayrıntısız görünen koltuk takımlarıdır. Chester koltuk takımlarının kol kısmı genellikte kumaşın devamı şeklindedir. Ekstra bir ahşap ya da metal materyal konulmamıştır. Konulsa bile ince sade, işlemesiz, abartısız bir modeldir.

Chester koltuk takımlarında MDF, Gürgen, Ahşap, Metal gibi ana metaryaller kullanılırken sünger için Polyester, hr  gibi süngerler kullanılmaktadır. Bununla birlikte kumaş olarak genellikle kadife, nubuk ve deri kumaşlar tercih edilmektedir. Bu üç kumaş türü evlerde çok tercih edilirken özellikle deri kumaşla yapılmış chester koltuk takımları ofislerin vazgeçilmezi olmaktadır. Çoğu ofisin tercih ettiği  ikinci el chester deri koltuk takımları ofise ayrı bir cazibe ve şıklık katmaktadır. Bazı evlerin de tercihi olan deri koltuk takımları çoğu satılık chester koltuk takımları arasında birinci sıradadır.

Her evde olduğu gibi konforun ve dekorasyonun önemsendiği koltuk takımları arasında ön plana çıkan ikinci el chester kanepeler salonunuzun  yemek takımına, perdenin rengine halı ve duvar boyasına göre bir uyum içinde olması gerekmektedir. Bizler bu uyumu ve evinizin ölçüsünü dikkate alarak sizlerle ürün seçimi ve yerleştirme planı yapıyoruz. Ve sizlere en uygun ürünleri en estetik dekorasyonla sunmaya gayret ediyoruz. Bu nedenle yapacağınız en iyi hareket telefonunuzu elinize alıp bize ulaşmanız olacaktır. Haydi, sizde vakit kaybetmeyip telefonunuzu elinize alın. Hayallerinizdeki eve bir adım daha yaklaşın.

İkinci el alıp sattığımız mobilyalar hakkında bilgi edinmek için www.ikincielesya-istanbulspot.com/ikinci-el-mobilya/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İkinci El Chester Koltuk Takımı Alanlar
Call Now Button