İstanbul Sıfır ve İkinci El Elektronik Eşya Alanlar-Satanlar

İstanbul ikinci el elektronik eşya alanlar

İstanbul’da ikinci el elektronik eşya alanlar veya satanlar arayışınız varsa doğru yerdesiniz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi vermeden önce hızlıca eşya satmak isteyen müşterilerimizin yapması gerekenler çok basit.

1-Aldığımız sıfır veya ikinci el elektronik eşya çeşitlerine bakınız. Ardından satmak istediğiniz elektronik eşyanın fotoğrafını çekiniz.

2-Çektiğiniz elektronik eşya fotoğraflarını bize iletişim formumuz ya da whatsapp hattımızdan gönderiniz.

3-Ürününüz için bir fiyat belirleyelim ve fiyatta anlaştığımız durumda evinizden anında nakit parayla satın alalım.

Evinizde, iş yerinizde, dükkanınız da bulunması gereken her türlü elektronik eşya bizde bulunmaktadır ve sizlerin satmak istediği her eşyayı değerine alıyoruz. İhtiyacınız olan her türlü Elektronik eşyayı sizin için tedarik ediyoruz. Yurt dışından ya da Türkiye’den aldığınız her türlü elektronun eşyayı sizden değerine alıyoruz. İkinci el elektronik eşya satanlar olarak elektronik eşyayı alır almaz değerini nakit olarak size veriyoruz. Devamında elektronik eşyanızı teknik servise veriyoruz ve bozulan, eskiyen parçaları yenileriyle değiştiriyoruz. Bu eşya isterseniz, telefon, isterseniz bilgisayar, isterseniz herhangi bir elektronik eşya olabilir.

İstediğiniz her türlü marka, model İstanbul ikinci el elektronik eşya alan yerler de var. Siz yeter ki ne istediğinize karar verin. Bizim tek gayemiz sizin memnuniyetiniz. Bize sadece alacağınız elektronik eşyada istediğiniz özellikleri söylemeniz yeterli. Biz ekip olarak siz değerli müşterilerimizin isteklerini dinliyor ve analiz ediyoruz. Cebinize en uygun elektronik eşyaları sizin hizmetinize sunuyoruz. Siz de bu elektronik eşyayı memnuniyetle alıyorsunuz. Biz bunu yaparken sizin memnuniyetinizi önemsiyoruz. Devamında ise sizi bırakmıyoruz. Elektronik eşyanızın her türlü sorunu ile ilgileniyoruz.

İkinci el elektronik eşya alım satım yapan bir yer aradıysanız doğru yerdesiniz. Kullanmadığınız, sıkılıp bir kenara attığınız elektronik eşyalarınız kesinlikle vardır. Bu elektronik eşyaları biz sizin için kazanca çeviriyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz? Çok basit. Bize sosyal medyadan ya da sitemiz üzerinden Whatsapp aracılığıyla ulaşıyorsunuz. Kullanmadığımız elektronik eşyaların fotoğrafını atıyorsunuz ve bu eşyanın değeriyle ilgili ortaklaşa bir karar belirliyoruz. Devamındaysa bu eşyayı gelip kapınızdan alıyoruz ve sıfır-2.el elektronik eşyayı alırken bu eşyanın değerini size kapınızda nakit olarak veriyoruz.

İstanbul’da Elektronik Eşya Alan Yerler Hangi Ürünlerimi Satın Alır?

  • İkinci El Akıllı Saat,
  • İkinci El Elektrikli süpürge,
  • İkinci El Yıkama makinesi,
  • İkinci El Ses Sistemi(5+1, 4+1, 3+1, 2+1),
  • İkinci El Akıllı Cep Telefonu,
  • İkinci El Televizyon Alanlar (Plazma, Oled TV, Full Hd Smart TV, LCD, Qled TV vs.),
  • İkinci El Bilgisayar (Pc, Computer, Masaüstü Oyuncu Bilgisayarı vs.),
  • İkinci El Dizüstü Laptop gibi tüm elektronik eşyalarınızı aynı gün değerine ve kapınızdan satın alıyoruz.

Alıp – Sattığımız Sıfır ve İkinci El Elektronik Eşya Markaları

Başlıca alıp sattığımız ikinci el eşyaların tümü şöyledir; Arçelik, Beko, Vestel, Bosh, Miele, Regal, Ariston, Samsung, Mitsubishi Electric, Arnica, Fakir, Uğur, Siemens, Sinbo, Whirlpool, Luxell, Profilo, Indesit, Aeg-Electrolux, Hoover gibi ikinci el elektronik ürün markalarını tercih etmekteyiz.

Eğer sizde bu marka ürünlerden aldıysanız ve değiştirmeyi düşünüyorsanız hemen numaramız dan bizi arayın. Size hemen ürününüz için fiyat teklifi verelim. Memnun kaldığınız anda ikinci el nakliyat kamyonumuzu evinize gönderelim ve 2.el elektronik eşya alanlar olarak nakit parayla alışverişimizi gerçekleştirelim.