İkinci El Eşya İstanbul Spot 1998’de Yunus Bozkurt tarafından kurulmuştur. Günümüze kadar büyük veya küçük zorlukları atlatıp iş yerimizi ekibimizle birlikte olabildiğince iyi konumlara getirdik. İstanbul Spot müşterilerine ikinci el mobilya, elektronik eşya ve beyaz eşya alıp satma işinde daha çok olmak üzere çoğu eşyanın alım satımını yapmaktadır. 2017 yılında ikinci mağazamızı siz değerli müşterilerimizin daha fazla ve çeşitli ürüne ulaşabilmesi ve herkese hitap edebilmesi adına hizmete sunduk. Bundan sonra ki yıllarda da işimizi, mağazamızı ve ismimizi daha da büyütmeye ve duyurmaya yönelik atılımlar yapmaya devam edeceğiz. İnteraktif bir şekilde İstanbul Anadolu Yakasının her yerinde ki ikinci el ve sıfır eşya satan halkımızdan ürünleri toplayıp yeni eşya alacak ama sıfıra çok fazla parasını harcamak istemeyenlere yönelik güzel ürünler seçmeye gayret ediyoruz.

Sıfır ve ikinci el eşya alım satım işiyle ilgilenmeye ve gün geçtikçe işini daha da severek, güzel tecrübeler edinerek devam etmektedir. Biz her daim müşteri memnuniyetini baz alarak ikinci el eşya alım satım işlerimizi gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Bu davranışımızı suistimal etmeyen müşterilerle çalışmaktan mutluluk duyuyor ve işimize daha bir hevesle bağlanıyoruz. 20 yıldır ikinci el eşya denildiğinde aklınıza gelen ilk yer olmayı temenni ediyoruz. Pendik’te en geniş, en kaliteli ürünlere sahip mağazamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz. Ürünlerinizi Whatsapp iletişim hattından bize bildirebilirsiniz.

İkinci El Eşya İstanbul Spot Olarak Misyonumuz-Vizyonumuz

♣ Misyonumuz; insanlara kaliteyi ucuza ulaştırmak, uygun fiyatlara sıfır veya ikinci el eşyalarımızla evlerini gönüllerince dekor etmelerini sağlamaktır. Her geçen gün ürünlerimizi daha fazla insana ulaştırmanın yollarını aramaktayız. Çünkü Pendik dahil olmak üzere İstanbul’un çoğu semtinde ikinci el eşya için bile çok uçuk fiyatlar görüyoruz. Fakat biz özenerek, ayrım yapmaksızın, en iyi toptancılarla çalışarak, her zevke ve bütçeye uygun ürünleri bulup müşterimizin mutlu ayrılmasını sağlıyoruz. Dahası satış sonrası ürünlerimizin arkasında duruyoruz. İkinci el eşyalarınızı değerinde alıyoruz. İsteğe göre takas yapıyor, dilerseniz de mağazamızdan beğendiğiniz eşyalarını evinize katmanız için sizinle uygun fiyatlar ile anlaşıyoruz.

♣ Vizyonumuz; kalitede çıtayı sürekli yüksek tutarak müşterilerimizi memnun uğurlamak. Sıfır ve ikinci el eşyada güvenirliğimizi korumak. Ürünlerin hem kaliteli hem ucuz olması kaliteyi ucuza satıyoruz sloganıyla ilerlemeye devam etmek. İkinci el Mobilya, oturma grupları, koltuk takımı, yatak odası takımı, ikinci el beyaz eşya ve ikinci el televizyon alım satımında ilk tercih edilenler arasında olmak.

♣ Değerlerimiz; Yenilik kalite güven disiplin dürüstlük. İhtiyaçları zamanında karşılamak.