İkinci El Eşya Alanlar mı Aradınız? Hemen Tıkla Eşyalarını Sat!

İkinci El Halı Alanlar

İkinci El Halı Alanlarİkinci El Halı Alanlar olarak size bir sorumuz var. Eski desenli halılardan sıkıldım mı diyorsunuz ? Ya da halım çok yünlü kaşındırıyor mu diyorsunuz ? Belki de halımdan sıkıldım değiştirmek istiyorum da diyor olabilirsiniz. Merak etmeyin Bütün bunların çözümü bizde. Sıkıldığınız kullanmadığınız eskiyen halınızı değerinde nakit karşılığı kapınızdan alıyoruz. Yepyeni modern halıları size sunuyoruz. Üstelik Bunu size sormadan çok ucuza yapıyoruz. Fiziksel olarak da yorumlarınıza gerek yok çünkü satın alma işlemi yaparken WhatsApp’tan konuşuyoruz. Anlaştığımız takdirde evinize gelip halınızı alıyoruz. Ücretini o an nakit olarak elinize teslim ediyoruz. Sizi 2.el halı alanlar mağazamıza davet ediyoruz. Benim o kadar vaktim yok gelemem. Ya da oraya kadar gelemem zaten çok yorgunum ve yoğunum diyorsanız çözüm yine bizde. Biz sizin vaktinizi almadan ve sizi yormadan sosyal medyamız da ki fotoğraflarda en beğendiğiniz halıyı adresinize kadar getiriyoruz. Ürünün detaylarını ve pazarlığında WhatsApp’tan siz değerli müşterilerimizle sorunsuz hallediyoruz.

2. (İkinci) El Halı Alanlar

2. (İkinci) El halı alanlar sıkıldığınız halınızı size kàr sağlayarak yepyeni halıyla değiştirir. Üstelik bunu sizi hiç uğraşmadan en az uğraş, en çok kazançla yapıyoruz. İkinci El Eşya Alanlar İstanbul Spot olarak bünyemizde İstanbul’daki en kaliteli halıları barındırıyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz ? Bizim için bunu yapması da bunun cevabı da  çok basit. Bunu geniş kapsamlı personelimiz ve geniş kapsamlı müşteri ağımızla gerçekleştiriyoruz. El dokumasından yöresel halılardan tutun da, makine işi halılardan patchwork halılara kadar. Kilimlerden tutun da yolluklara  kadar. Her türlü zevke uygun ürünleri sizlere sunuyoruz ve sağlıyor . Evinizin ihtiyaç duyduğu her türlü halıları sizin için bünyemizde barındırıyoruz.

2.El Halı Alan Yerler

Evet 2.el halı alan yerler evinizin her eksiğiyle ve evinize şıklık ile moderni en zarif şekilde sağlayan en modern halıları bünyemizde barındırıyoruz. Üstelik bunu yaparken dönemin modasını, trendleri ve tercih edilen yoğunluğu analiz ederek yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey eski halınızın fotoğrafını çekip bize göndermek ve yerine nasıl bir halı istediğinizi bize tarif etmek. Hatta isterseniz salonunuzun fotoğrafını çekin ki salonunuza en uygun halıyı size sunalım. Geriye size de misafirlerinizi kıskandırmak kalsın.

İkinci Aldığımız Halı Markaları;

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!