İstanbul İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar-Satanlar

İstanbul ikinci el ofis mobilyası alanlar

İstanbul’da ikinci el ofis mobilyası alanlar ya da satanlar arayışınız bulunuyorsa yapmanız gereken 3 basit adım var.

 1. Satmak istediğiniz sıfır veya 2.el ofis mobilyası takımınızın fotoğraflarını net bir şekilde çekin.
 2. WhatsApp hattımızdan çektiğiniz fotoğrafları bize gönderin.
 3. Yoğunluğa göre en hızlı şekilde sizlere teklif verelim ve teklifi kabul etmeniz halinde evinizden nakit parayla satın alalım.

İşte sıfır veya ikinci el ofis mobilyası satmak isteyenlerin yapması gerekenler bu kadar basit.

Peki ofis mobilyası satmak değil de almak istiyorsanız ne yapmanız gerekiyor? O da çok basit.

 1. Ürünlerimiz sayfamızdan beğendiğiniz ürünlerin stok durumunu whatsapp, email ve telefon ile sorabilirsiniz.
 2. Stok durumumuz varsa sipariş verebilir, elimizde kalmadıysa da benzer ürünlerden size bilgi verebiliriz.
 3. Beğendiğiniz durumda eşyaların kurulumunu hızlı bir şekilde gerçekleştiririz.

Herhangi bir sektörde faaliyet gösteren işletmelerin ihtiyaç duyduğu ofis mobilyalarını, ikinci el ofis mobilyası alanlar olarak bizden temin edebilirsiniz. Yeni bir şirket açıyor olun veya mevcut ofisinizde ihtiyacınız olan eşyaları yenilemek istiyor olun, biz size ihtiyacınız olan tüm malzemeleri sunuyoruz. Küçük bir butik açacak olun veya bir kurumsal şirketin ihtiyaçlarını karşılayacak bir ofis kurmak istiyor olun, bizimle çalışarak ihtiyacınız olan her türlü eşyayı bulabilirsiniz.

İkinci El Ofis mobilyası alanlar olarak, ikinci el ve sıfır ofis mobilyalarını da müşterilerimize sunuyoruz. Kuracağınız iş yerinin ihtiyaçlarına en uygun parçaları seçerken, bütçenizi de göz önünde bulunduruyoruz. Bulduğumuz ideal eşyaları ofisinize yerleştiriyoruz ve estetik açıdan en iyi sonucu almanızı sağlıyoruz. Ofis mobilyası alan personelimiz, sizin için en ideal eşyaları seçer ve en iyi şekilde yerleştirir. Bu sayede, iş yeriniz hem fonksiyonel hem de estetik olarak en iyi şekilde düzenlenir ve müşterilerinizin olumlu bir ilk izlenim edinmesi sağlanır.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir. Bu nedenle, sadece sizin değil, sizin müşterilerinizin de beklentilerini dikkate alırız. Kuracağınız iş yerinin ihtiyaçlarına uygun olan en ideal eşyaları seçerek, cebinizi de düşünürüz. Müşterilerimize en uygun fiyatları sunmak için çaba gösteririz.

İkinci El Ofis Mobilyası Alan Yerler

İkinci el ofis mobilyası alan yerler olarak, ihtiyacınız olan tüm ofis mobilyalarınızı alıyoruz. Etajerler, kitaplık ve raf çeşitleri, ofis koltukları, sehpalar, bölme sistemleri, makam takımları, çalışma masaları, toplantı masaları, banko mobilyaları, ahşap ofis dolapları, ofis takımları, çöp kovaları, etajerler, kesonlar, metal emanet dolapları, misafir koltukları, çalışma koltukları, yönetici koltukları ve zemin koruyucular gibi birçok ofis mobilyası çeşidi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İster küçük bir butik mağaza açacak olun, ister büyük bir kurumsal şirketin ofisini yenileyeceksiniz, ihtiyacınız olan tüm ofis eşyalarını bizden temin edebilirsiniz. İkinci el ofis mobilyası alanlar ve satanlar olarak, size en uygun parçaları seçerken bütçenizi de düşünüyoruz. Yeni bir iş yeri açmak her zaman maliyetli bir süreç olabilir, ancak bizimle çalışarak en uygun fiyatlarla kaliteli ofis mobilyalarına sahip olabilirsiniz.

Ayrıca, ofisinizi estetik açıdan da en iyi şekilde düzenlemek için profesyonel ekibimizle birlikte çalışıyoruz. İdeal ofis mobilyalarını seçip yerleştirdikten sonra, personelimiz ofisinizin tasarımını tamamlayarak size modern ve şık bir ofis ortamı sunuyor. Bu sayede dışarıdan gelen müşterilerinizin size olumlu geri dönüş sağlaması da mümkün hale geliyor.

İkinci el ofis mobilyası alan yerler arasında bizimle çalışarak, uzun yıllar boyunca memnuniyetle kullanabileceğiniz kaliteli ofis mobilyalarına sahip olabilirsiniz. Ofis düzenlemesi için ihtiyacınız olan tüm mobilyaları bizden temin edebilir, estetik açıdan en iyi şekilde tasarlanmış ofisinizde çalışmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Alıp Sattığımız Ofis Mobilyası Çeşitleri Nelerdir?

Bir çok mobilyayı alıp sattığımız gibi ofis mobilyasında da bu alış satış hizmetimiz bulunmaktadır. Genel olarak alıp sattığımız ofis mobilyası çeşitleri şunlardır;

 1. Ofis masaları: Ofis çalışanları tarafından kullanılan masalar, genellikle bilgisayar ve ofis malzemeleri için uygun şekilde tasarlanmıştır.
 2. Ofis koltukları: Ofis çalışanları için tasarlanmış konforlu koltuklar, ofislerde en sık kullanılan mobilyalardan biridir.
 3. Ofis dolapları: Dosyaların, belgelerin, kırtasiye malzemelerinin ve diğer ofis eşyalarının depolanması için kullanılan dolaplar.
 4. Konferans masaları: Ofis toplantılarında kullanılan büyük masalar.
 5. Sandalyeler: Konferans, müşteri bekleme, ziyaretçi koltukları gibi ofis alanlarına uygun olan sandalyeler.
 6. Raf sistemleri: Kitaplar, dosyalar ve diğer ofis eşyalarının depolanması için kullanılan raf sistemleri.

Çoğu ofis mobilyasını almaktayız, ancak yukarıdaki mobilyalar en temel ve yaygın alıp sattıklarımızdandır.

Alıp Sattığımız Ofis Mobilyası Markaları Nelerdir?

Alıp Sattığımız ofis mobilyası markaları oldukça çeşitlidir. Bazıları şunlardır:

 1. İder Mobilya
 2. İstikbal Mobilya
 3. Bellona Mobilya
 4. Nurus Mobilya
 5. Koleksiyon Mobilya
 6. Kilim Mobilya
 7. Doğtaş Mobilya
 8. Kelebek Mobilya
 9. Ersa Mobilya
 10. Enza Home Mobilya

Bu markaların her birini satın almaktayız bu ofis mobilyası markaları, ofis mobilyası üretiminde uzmanlaşmış ve çeşitli tasarımlar sunmaktadır. Ofis mobilyası seçimi yaparken, işletmenizin ihtiyaçlarına, bütçenize ve stilinize uygun olanı seçmeniz önemlidir.

İkinci el alıp sattığımız mobilyalar hakkında bilgi edinmek için www.ikincielesya-istanbulspot.com/ikinci-el-mobilya/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar
Call Now Button