İstanbul Spot Eşya Alanlar

İstanbul Spot Eşya Alanlar

Müşterilerimiz İstanbul’da ikinci el eşya alanlar veya satanlar aradığında, onlara ulaşarak karşılarına İstanbul Spot olarak çıkmak bize büyük bir onur veriyor. Bizler, her türden, her bütçeden, her yaştan ve her estetik zevke hitap eden bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizle her zaman memnuniyet ve güler yüzle ayrılıyor, çoğu konuda anlaşmaya varıyoruz. Ayrıca yılların verdiği tecrübeyle spot eşya alım satımında kendimizi son derece geliştirdik. Elbette, teknolojik çağda sadece mağazadaki performansımızla yetinmiyoruz. Sosyal medya ve internet sitemiz olan www.ikincielesya-istanbulspot.com ve WhatsApp aracılığıyla geniş bir kitleye ulaşıyoruz ve siz değerli müşterilerimizin tüm ikinci el ve sıfır eşya ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Sıfır ve ikinci el beyaz eşyalar, mobilyalar, elektronik eşyalar, ofis mobilyaları, kafe ve lokanta malzemeleri, antika eşyalar dahil olmak üzere her türlü spot eşya alımını gerçekleştiriyoruz ve sadece bir telefon uzaklığındayız.

İstanbul spotçular çarşısında en iyi eski eşya mağazalarını seçmek oldukça güçtür. Evinize aradığınız ikinci el veya sıfır eşyanın spotçular tarafından sizlere tanıtımının yapılması sizi her zaman mutlu etmeyebilir. Çünkü örneğin aldığınız bir makinanın eve geldiğinizde çalışmadığını gördüğünüz vakit hemen değiştirmek veya iade etmek isteyebilirsiniz. Fakat çoğu İstanbul spotçusu ikinci el eşyalara garanti vermemekle birlikte ürünlerinin arkasında durmuyor. Bizi diğer spotçulardan ayıran bir unsur da bu çünkü biz ürünleri satın alınca hızlıca bakıma sokuyoruz ve onlara kısa süreli de olsa bir garanti sağlıyoruz. Böylece aldığınız eşya bozulsa bile verdiğiniz paranın hakkını çıkarttıktan sonra bozuluyor.

Spot Beyaz Eşya, Spot Televizyon, Spot Mobilya

Spot beyaz eşya İstanbul spotçular çarşısında epey popüler olmakla birlikte son günlerde spot mobilya ve spot televizyon satışlarımız da artmış durumdadır. Enflasyona yenik düşen Türk halkımız sıfır eşyaların yanına yaklaşamadığı için kendilerini spotcular çarşısına atıyor ve boşanma, taşınma, tayin gibi nedenlerden dolayı sıfır eşyalarını daha kullanamadan satmak zorunda kalan kişilerin eşyalarını son derece uygun fiyatlara satın alıyor.

Spot Beyaz Eşya Nedir veya Spot Eşya Ne Demek?

Spot beyaz eşya nedir diyorsanız buyurun; Piyasa da beyaz eşya bayilerinin değişik sebeplerden ötürü ellerinde fazla stok kalmasından dolayı ellerindeki malları değerinden çok düşüğüne satmasına denir. Spot eşyalar garanti ve fatura dahil her şeye sahiptirler ve sıfırdan hiçbir farkları yoktur. Lakin sıfır fiyatından düşük olduğu için spot eşya tanımını almıştır. Umarız Spot eşya ne demek sorunuza bir yanıt olabilmişizdir.

Spot beyaz eşya almak istiyorum veya satmak istiyorum diyorsanız o halde spot eşya dükkanımızda stok durumuna göre sizlere önerebileceğimiz spot eşya buzdolabı, çamaşır makinesi gibi temel beyaz eşya kategorisinden istediklerinizi çok ucuza alabilirsiniz. En ucuz spot beyaz eşya fiyatları bizde. Hem sizlerin işinize yarayacak hem de bizlerin ellerindeki ürünleri değerinden aşağı da olsa sizlere satıp elimizdeki stoku eritmiş olacağız.

Spot Beyaz Eşya Nasıl Olur?

Spot beyaz eşya nasıl olur diye merak ediyorsanız sizlere tek söyleyebileceğimiz şey; deneyin! Çünkü sıfırdan hiçbir farkının olmadığını yukarıda söylemiştik ve çok güzel olacağını gözlerinizle görmenizi istiyoruz. Garantisinin yine siz alır almaz başlayacağını da buradan net bir şekilde söyleyelim. Artık kafanızda bir problem kalmadıysa hemen spot eşya neden ucuz olur gibi soruları bırakıp hemen bizi arayın ve hayalini kurduğunuz o eşyayı sıfır alıp ikinci el ücreti verin.

Spot Eşya Pazarı ve Mağazaları

Bizlere fakat nereye satacağımı bilmiyorum. diyorsanız eğer, hemen bizi arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyatlarımızı siz güzel müşterilerimiz için olabildiğince yüksek tutmaya ve ürünün değerine uygun spot eşya fiyatı vermeyi arzuluyoruz. Siz bize spot eşya pazarı var fakat değerine fiyat vermiyorlar derseniz biz hemen yetkilimizle görüşüyoruz ve internete özel tekliflerimizi size sunuyoruz.

Pekala defolu spot beyaz eşya isteyen oldukça fazla müşterimiz oluyor ve bu ürünlerin defolu olmaları onlara alım fırsatı sunuyor. Ufak tefek bir çizik için bile 1000-2000 tl kar edebiliyorsunuz. Dahası günümüzde spot eşya fiyatları bu denli yüksekken siz değerli müşterilerimizin imdadına biz yetişiyoruz.

Diğer Spot eşya mağazalarında aradığınız fiyatı bulamadıysanız hemen bizden de bir teklif alın. Göreceksiniz sizleri en mutlu edecek teklifi biz vereceğiz. Lakin spot eşya koltuk takımı, mutfak dolabı, mutfak masası gibi ürünlerimizde spot fiyatı genelde uygulayamıyoruz çünkü çok talep olduğu için spot eşya kategorisine giremiyor maalesef ki..

Spot Beyaz Eşya – Elektronik Eşya – Televizyon Fiyatları

Mesela spot beyaz eşya fiyatlarına bakacak olursak 3000tl’lik bir çamaşır makinesinin fiyatı bazen 2500tl ye bazense 2000tl ye kadar inebiliyor. Spot elektronik eşyada ve spot televizyonda da aynı şekilde çok büyük indirimler yapabiliyoruz İstanbul spotçular çarşısında ki en iyi spot ürünler de bizim mağazamızda bulunmaktadır. Spot olsun, sıfır olsun veya ikinci el olsun her türlü eşyayı özen ve titizlikle seçiyoruz.

 İstanbul Spot Eşya Alan ve Satan Yerler

Mağazamızdaki gerek estetik zevk, gerek müşteri memnuniyeti, gerek modern yaşama ayak uydurma ekibimizin sorumluluğundadır. Her türlü bireysel, teknik, mekansal destek sunulmaktadır. Gelişmiş dünyamızda geniş bir pazara sahibiz. İstanbul spot eşya alan ve satan yerler içinde bizim en büyük güvencemiz eşyalarınızı değerine almamız ve kaliteli ürünleri ucuza sunmamız.

Biz müşterilerimize karşı her daim sadık ve dürüst olduk. Onlara net çözümler sunar, her daim isteklerini karşılamak için çözümler üretir, formüller bulur ve isteklerini gerçekleştirmeden göndermeyiz. Zaten İstanbul Spot olarak 20 yıllık tecrübemiz de buna dayanmakta. Eksiksiz sağlam ürünler, kaliteli ve kalifiye elemanlar.

Müşteri odaklı çalışma prensibimiz bize çok yol kat ettirdi. İstanbul Spot eşya alan yerler dahi bir çok yere hizmet vermemiz de gelişmemiz de çok etkili. Çünkü biz sadece Pendik’te ikinci el eşya al sat yapsaydık ve diğer İstanbul ilçelerimize yayılmasaydık şimdiye çoktan dibi görmüştük. Lakin İstanbul’un her türlü ilçesine(Pendik, Kartal, Maltepe, Tuzla, Kurtköy, Silivri vs.) hizmet vermemiz bizi aşırı büyüttü ve büyütmeye devam edecek.

Kalitemiz gün geçtikçe artmaya ve yayılmaya devam ettiği gibi bizi seven ve takip eden insanları da gördükçe İstanbul Spot ailesi olarak çok mutlu oluyoruz. İşimize duyduğumuz aşk bir filiz gibi yeşillenmeye ve dallanıp budaklanmaya başlıyor aniden. Spot eşya alım satım işimiz böylece güzelleşiyor ve iş olmaktan çıkıyor ayrıca sizlere zevkle hizmet veriyoruz. İstanbul Spot Pendik de halen faaliyetini sürdürmekte ve günden güne kalitesini katlamaktadır. Not: Her türlü spot eşya alınır.

Call Now Button