İkinci El Eşya Alanlar mı Aradınız? Hemen Tıkla Eşyalarını Sat!

Kağıthane İkinci El Eşya Alanlar

Kağıthane İkinci El Eşya Alanlar olarak sadece bulunduğumuz bölgeyle kalmıyor, İstanbul’un ve Türkiye’nin bir çok bölgesine hizmet veriyoruz. Bunun doğrultusunda bize sosyal medya ya da whatsapp üzerinden ulaşmanız yeterli oluyor. Siz hangi bölgede olursanız olun biz size hizmet vermek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Çünkü biz yirmi yıllık tecrübemizle müşterilerimizin halinden anlıyor, müşterilerimizin en kaliteli ve en estetik malları en ucuza almasını istiyoruz. Ve tabii ki müşterilerimizin sattıkları ürünleri üç beş kuruşa kazanç sağlamadan satmalarını istemiyoruz. Sattıkları bütün ürünler karşılığını, değerini alsın istiyoruz. Çünkü biz İkinci El Eşya Alanlar olarak bunu en iyi şekilde yaptığımızı iddia ediyoruz. Ve satmak istediğiniz bütün ürünleri değerine alıyoruz. Değerinin asla altında değil.Kağıthane 2.El Eşya Alan Yerler

Kağıthane 2. (İkinci) El Eşya Alanlar ve Alan Yerler

Karşılıklı memnuniyet durumumuzda iletişimimiz asla kesilmiyor. Kağıthane 2.el eşya alan yerler olarak sizden her daim memnun kalıyoruz. Sizin de bizden memnun kaldığınızı biliyoruz. Çünkü yirmi yıllık tecrübemiz boyunca biz yaptığımız işi çok iyi biliyoruz. Bunun neticesinde sizin nelerden memnun olduğunuzun, neleri tercih ettiğinizin çok iyi biliyoruz. İşte bu yüzden Kağıthane 2. El Eşya Alanlar olarak siz değerli müşterilerimizin olabilecek en iyi seçeneklerle karşınıza çıkıyoruz. İsterseniz aldığınız ürün olsun isterseniz de satmak istediğiniz bir ürün. Her anlamda sizin için çabalıyoruz. Bizim önceliğimiz sizin memnuniyetiniz.

İşte bu yol çok basit. Biz zaten müşterimize fazla iş bırakmıyoruz. Sizi en az uğraşla, en çok memnun edeceğimiz şekilde planlarımızı geliştiriyor ve uyguluyoruz. Yani işin çoğunluğu bizde. Bu vesileyle size çok az iş düşüyor. Tek yapmanız gereken bizimle anında iletişim kurmak. Bunu yapmak için de hemen whatsapp üzerinden, internet sitemizden ya da sosyal medya üzerinden bizimle iletişime geçiyorsunuz. Biz sizinle whatsapp üzerinden konuşup satmak istediğiniz ürünlerin fotosunu istiyoruz. Ürünler hakkında sizinle ayrıntılı konuşuyoruz. Özellikler, yıl, durum, marka gibi . Bunu sonucunda ürüne birlikte bir değer biçiyoruz. Sonra evinize gelip ürünleri kontrol ediyoruz. Ürünler bahsettiğiniz kalitedeyse ürünü sizden alıp araçlarımıza yüklüyoruz. Sonrasında önceden birlikte değer biçtiğimiz mevlayı size kapınızda nakit olarak veriyor. Ayrıca Beyoğlu ikinci el eşya mağazamızı da ziyaret etmeyi unutmayınız.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!