Satılık İkinci El Eşya Sitesi

satılık ikinci el eşya sitesi

Selamlar satılık ikinci el eşya sitesi mi arıyorsunuz? Google da iyi yerlerde olan ve onlarca sayfasıyla 2 yıldır aktif olan ikincielesya-istanbulspot.com sitesi satılık veya kiralıktır. Fiyat almak için whatsapp’tan 0541 428 18 10 telefon numarasıyla iletişime geçebilirsiniz. İçinde mobilya, beyaz eşya, antika eşya, elektronik eşya gibi ikinci el ve sıfır her türlü ev eşyasını alan bir sitemiz vardır.

İkinci el sitemizin yönetimini siz yapmak istemezseniz her şeyiyle biz ilgilenip gerekli müşterileri aylık bir ücret karşılığı size yönlendirebiliriz. Aynı zamanda maksimum müşteri geri dönüşü için sosyal medyada ve google da reklam olarak da çıkartabiliriz.  Tek yapmanız gereken whatsapp ile bizlere siteyi hangi amaçla almak istediğiniz anlatmak.

 

ikinci el eşya sitesi açmak istiyorum

 

Anahtar Kelimeler;

ikinci el eşya sitesi almak istiyorum, ikinci el eşya sitesi satılık, kiralık ikinci el eşya sitesi, 2.el eşya sitesi almak istiyorum, 2.el eşya alan site, 2.el eşya alım yapan site, ikinci el eşya sitesi açmak istiyorum, 2.el eşya sitesi açma, 2.el eşya sitesi nasıl açılır, satılık ikinci el eşya sitesi