Adalar İkinci El Eşya Alanlar

Adalar İkinci el eşya alanlar

Adalar ikinci el eşya alanlar olarak sizi çok iyi anlıyoruz. Ve biliyoruz ki evinizin en huzur bulduğunuz köşelerinden birisi de muhteşem kokulu bahçeniz. Mor begonvillerle süslediğiniz, özenle yerleştirdiğiniz bahçenizin ya da balkonunuzun sizin için değerini biz çok iyi biliyoruz. Adanın o huzur verici havasının ve kokusunu içine çekerek çayınızı, kahvenizi yudumladığınız, arkadaşlarınızla sohbet ettiğinizi tahmin ediyoruz. Ve bu güzel ve huzurlu ortamda mimarı olduğunuz çiçeklerinizin arasında sizin daha da huzurlu olmanızı sağlıyoruz. Estetik ve rahatlık açısından önem verdiğiniz bahçenizin ya da balkonunuzun masa ya da koltuk takımını bizden temin edebileceğinizi çok iyi biliyoruz. Çünkü bahçe ve balkon takımlarının en şık, en konforlu ürünlerini barındırdığımızı biliyoruz. Ve bu ürünlerin şıklığını ve rahatlığını gördükten sonra siz de bizi tercih etmekten kendinizi alıkoyamıyorsunuz.

Adalar 2. El Eşya Alanlar

Biz Adalar 2. El Eşya Alanlar olarak her üründe en kaliteli, en dayanıklı ve en sağlam ürün garantisini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bunu yaparken asla sizin zevkinizden, bütçenizden ve kaliteli mal isteğinizden ödün vermiyoruz. Çünkü biliyoruz ki her müşterimiz gibi Adada yaşayan ve sakinliği seven değerli müşterilerimiz de cebine en uygun estetik ve sağlamlık açısından en ideal ürünü evinizin her köşesinde görmek istiyorsunuz. İşte biz Adalar ikinci el eşya olarak size bunu sağlıyoruz. Bu prensiple çalışıyor ve evinizin her köşesine en sağlam ve modern ürünleri birebir tüm titizlikle yerleştiriyoruz. Üsteli bunu sizinle birlikte iç dekorasyonda tecrübeli elemanlarımızla yapıyoruz. Evinizi sizin zevkinize göre en güzel şekliyle yerleştiriyoruz. Ve bunu yaparken evinizin biçimine, rengine bakıyoruz. Ayrıca evinizin en geniş , ferah rahat şekilde tutabilmeniz için de ürünleri özenle seçip titizlikle yerleştiriyoruz.

Adalar 2. el Eşya Alan Yerler

Adalar ikinci el eşya alan yerler

Durmayın. Hemen bizi arayın. Çünkü biz Adalar 2. El Eşya Alan yerler olarak sizin aradığınız ürünlerin ne olduğunu araştırıp buluyoruz Ve istediğiniz doğrultusunda aradığınız ürünün birebir aynısını size getiriyoruz. Üstelik bunu yaparken aldığınız ürünlerin yarısı bizden oluyor. Evet bunu da yapıyoruz. Yenilemek istediğiniz bahçenizdeki eski ürünleri değerine bize satıyorsunuz. Böylece eskiyen ürünlerinizi değerine alıyoruz. Yeni ürünlerinizin ödemesini kolaylaştırıyorsunuz. Size sadece bahçenizde keyif almak kalıyor.

Adalar da Sıfır ve İkinci El Aldığımız Eşyalar

 • Adalar İkinci El Elektronik Eşya Alanlar (ütü, süpürge, ses sistemi, cep telefonu, bilgisayar, saat, laptop, pc, kulaklık, hoparlör)
 • Adalar İkinci El Televizyon Alanlar (led tv, lcd tv, oled tv, smart tv, plazma tv, fhd, qled, 4k uhd tv, kavisli uhd)
 • Adalar İkinci El Beyaz Eşya Alanlar (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, Buz Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Fırın, Mikrodalga Fırın , Midi – Mini Fırın, Derin Dondurucu, Çöp Öğütücüler, Set Üstü Ocak, Su Sebili)
 • Adalar İkinci El Koltuk Takımı Alanlar (
 • Adalar İkinci El Yemek Masası Takımı Alanlar (ortadan açılır, masa tablası ortadan açılan, sabit masa, yandan açılır vs.)
 • Adalar İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar (çalışma masası, yönetici koltuğu, modern ofis takımı, üçlü bekleme koltuğu, toplantı masası, çalışma koltuğu, ofis kanepeleri, ofis makam takımı, workstation, ofis mobilyası, )
 • Adalar İkinci  El Mobilya Alanlar (Oturma Odası, Yatak Odası, Genç Odası, Antre Hol, Yemek Odası, Çalışma Odası, Mutfak, Bebek Odası)
 • Adalar Antika Eşya Alanlar (Obje, Seramik, Porselen, Halı – Kilim, İşlemeli Bez, Gümüş, Bakır, Avize, Tablo, Kartpostal, Pul, Eski Para, Radyo, Telefon, Daktilo, El Yazması Kitap, Çizgi Roman, Taş Plak – Pikap, Askeri Kıyafetler, Kılıç – Kama, Madalya ve Nişan, Hat Yazı, Heykel Eşya, Ferman, Berat, İpek Halı, Kuran-ı Kerim, Tuğralı Gümüş)

Adalar Sıfır ve İkinci El Eşya Alımı Yaptığımız Mahalleler

 • BURGAZADA MAHALLESİ
 • HEYBELİADA MAHALLESİ
 • KINALIADA MAHALLESİ
 • MADEN MAHALLESİ
 • NİZAM MAHALLESİ
Adalar İkinci El Eşya Alanlar
Ara