İstanbul İkinci El Mobilya Alanlar

Sıfır veya ikinci el mobilya denince aklımıza salondaki yatak odası takımı, yemek odası takımı, köşe koltuk takımı, oturma odası takımı, genç odası takımı, televizyon ünitesi, koltuk takımı gibi eşyalar geliyor. Bununla birlikte yatak odamızda ki giysi dolapları, kitaplık ve banyomuzda ki deterjan dolabımız gibi eşyalar geliyor. Mutfağımızda ise yemek yediğimiz masa sandalye geliyor. Anlaşıldığı üzere mobilya çok geniş kapsamlı bir sözcük. Tıpkı mağazamızın geniş kapsamlı kategori içeriği gibi. Bu nedenle İstanbul ikinci el mobilya alanlar bünyesindeki en kaliteli ürünleri sizlere sunuyor aynı zamanda da sizlerden her türlü mobilyayı değerine satın alıyoruz. Devamında en şık eşyaları, en kalifiyeli çalışma arkadaşlarımızı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Üstelik her bütçeye, her zevke hitap ederek.

istanbul ikinci el mobilya alanlar

İkinci el mobilya alımı yaptığımız gibi ikinci el mobilya satışı da yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için hizmette sınır tanımıyoruz. Gerek mobilya takımlarımızı çeşitlendirerek gerekse her türlü bölgeden ürün alımı yaparak bünyemizde ki ürünleri arttırıyoruz. Sizde elinizdeki ikinci el vintage mobilya, varak mobilya, veranda mobilya, oymalı mobilya çeşitlerini ikinci el mobilya alan yerler mağazasına satın hem ürünlerimiz çoğalsın hem de siz nakit paranızla yeni mobilyalar alın.

İkinci el mobilya alım satım, her anlamda; taşıma işlemlerinizde, evinizi yenilemek istediğinizde, evlenip barklandığınızda, tayininiz çıktığında sizleri yalnız bırakmıyor. Elinizde fazla ürün olduğunda ve bunu kazanca çevirmek istediğinizde yanınızdayız. Çok bütçeniz olmadığında lakin kaliteli mala ihtiyacınız olduğunda. Her anlamda ama her anlamda ikinci el mobilya alanlar olarak biz sizinle var olmaktayız. Evinizdeki eşyaların kendini yenileme döngüsü boyunca sizinle iletişimi asla koparmıyor ve sizinle sürekli irtibat halinde oluyoruz.

Facebook ve İnstagram sayfamızdan ürünlerimizin güncel fotoğraflarına ulaşabiliyorsunuz. İş yerimize ulaşmak için bizlere whatsapp yoluyla ikinci el mobilya, çekyat, koltuk, oturma grubu, yemek odası takımı gibi eşyalarınızın fotoğraflarını bildirebilirsiniz. Ayrıca aldığımız ürünleri ve hizmet verdiğimiz bölgeleri görmek için blog sayfamızı ziyaret edebilir ya da bulunduğunuz konuma hizmet verip vermediğimizi öğrenmek için direk arama kutucuğuna bölgenizin ismini yazınız.

İstanbul İkinci El Mobilya Alımı Satımı

ikinci el koltuk takımı alanlar

Bizi aramadan mobilya satmamanız gerektiği gibi sıfır ya da ikinci el mobilya da almayın. İstanbul hatta iddia ediyoruz Türkiye çapında ikinci el ürünlerinizi tam değerine sadece ikinci el mobilya alanlar olarak biz alıyoruz. Ürünlerinizi değerine alıp elinize paranızı nakit bir şekilde veriyoruz. Bu yolculuğun devamında da ikinci iddiamızı ortaya koyuyoruz. Türkiye’de en şık en kaliteli ürünleri en ucuza biz veriyoruz. Bunu da bir şekilde yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizden ya da imalatçılarda aldığımız sıfır ya da ikinci el ürünleri bir sürece sokuyoruz.

İkinci El Mobilya Alanlar olarak aldığımız ikinci el ürünleri bir değerlendirmeden geçiyoruz. Bir sorunu varsa onarım yerlerine başvuruyoruz. Bu ürünler yetkililer tarafından onarılıyor. Onarım süreci sonrasında özenle temizlenen ürünler mağazamız ve internet sitemizde ve sosyal medyamız da yerini alıyor. İddiamız kesin net ve doğrudur. Sizin için bu iddiayı sürdürüyoruz. Ve bize sormadan ve de bizimle iletişime geçmeden kesinlikle ürün satmanın ve kesinlikle ürün almayın. En değer verdiğimiz şey memnuniyetiniz. O yüzden bize güvenin.

Giderek büyüyen 2. El Mobilya Alanlar şirketimizi %100 müşteri memnuniyeti anlayışla hızlı bir şekilde geliştiriyoruz. Sizlerden gelen İstanbul içinde ki 2.el mobilya tekliflerini ve geri bildirimlerinizi her zaman dikkate alıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz yeter ki bizi tercih etmeye devam edin. Bizde 2.el eşyanın kalitesini ayaklarınıza serelim. 2.el eşyamı satmak istiyorum ama satacak adam akıllı yer yok gibi bir şey derseniz tam bu noktada ikinci el mobilya alanlar devreye giriyor ve sizlere hizmetin en hızlı, en kalitelisini veriyor.

Evinizden illallah etmiş ve artık hiç huzur bulamaz olduysanız, şimdi mobilyalarınızı yenilemenin bizce vakti gelmiştir. İkinci el mobilya alanlar aramıyor olabilirsiniz ama biz sizin eşyalarınızı değiştirince yaşayacağınız heyecanın ve huzuru 20 senelik tecrübelerimizden biliyoruz. Evinize girdiğinizde size ışıl ışıl parlayan boyası, verniği yeni atılmış bir sürü sıfır olsun, ikinci el olsun tertemiz ışıl ışıl mobilyalar. İkinci el mobilya alanlar mağazamızda özenle baktığımız birbirinden şık, yatağı, dolabı, yemek odasını, çalışma masasını yepyeni şekilde görmeyi bir düşleyin. Sizce de harika olmaz mıydı? O halde fazla düşünmeye gerek yok eski içinizi bunaltan 2. el eşyalarınızı elinizden çıkartın hem biz onları onarıma gönderip başka insanların yüzünü güldürelim hem de siz yepyeni eşyaların keyfini sürün.

İstanbul İkinci El Mobilya Alan Yerler

ikinci el köşe takımı alanlar

Sizlerin ihtiyacı olan her türlü ikinci el mobilyayı mağazamızda sunuyoruz. Siz değerli ikinci el mobilya alan yerler müşterilerimize her zaman fırsat ürünlerimizi gösteriyoruz ve devamlı müşterilerimize ayrıcalıklar tanıyoruz. Bunu yapmaktaki amacımız hem sizleri memnun etmek hem de sizi ailemize katmak. Çünkü biz alışveriş yaptığımız her insanı ailemiz olarak görüyor ve bu düşünceyle sizlere hizmet sunuyoruz. Bu hizmetimizin yanında tabii ki de olmazsa olmazımız sıfır ikinci el mobilyalar da var. ikinci el mobilya alanlar sizleri hayal bile edemeyeceğiniz ürün çeşitliliğine boğuyor. Tasviri imkansız, kelimelerle anlatılmaz yaşanır ve görüntüsü sizleri büyüler nitelikte.

Her evde bulunan klişeleşmiş, oturunca içine çöken, milyonlar döktüğünüz mobilyalara artık son. Artık hayatınızdan bu tarz mobilyaları çıkartın. Çünkü artık 2. el mobilya alan yerler var. Biz sizler için bulunamayan en orijinal mobilyaları bulduk, bulmaya da devam ediyoruz. Üstelik bu mobilyaların en uygun fiyatlısını ve en sağlamını buluyoruz. Kimsede olmayan, en orijinal, en sağlam, en uygun mobilyaları sizler için bünyemizde barındırıyoruz. Çünkü her üründe olduğu gibi mobilyada da sizler en kaliteli, en modern ürünleri hak ediyorsunuz. Bunu nereden mi biliyoruz. Elbette ki bize olan güveniniz ve inancınızdan. Ancak bu kadar kaliteli ve seçici bir müşteri bizimle iletişim kurup bizi ailesinden görebilir. Sizler biz İkinci El Mobilya Alanlar için çok kıymetlisiniz. Bu nedenle bize güvenin 2.el mobilya alım satım işini başkalarına bırakmayın ve kalitenizden ya da cebinizden asla ödün vermeyin.

İstanbul 2.El Mobilya Alan Yerler

ikinci el yatak odası takımı alanlar

İkinci el mobilya alan yerler içinde bizim en önemli prensibimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti. Sizlerin cebini ve yüzünü güldürebilmek. Bunun için sizden ürün alırken ürünleri değerine alıyoruz. Bir kuruş eksiğine almıyoruz. Bununla birlikte sizin için en kaliteli ürünleri zevkinizi ve bütçenizi düşünerek size sunuyoruz. Çünkü 2.El Mobilya Alan yerler için önemli olan para kazanmak değil insan kazanmaktır. Biz çalışma arkadaşlarımızla en önemli ve öncelikli prensibimizi siz değerli müşterilerimiz üzerine kuruyoruz. Birincil önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti.

Biz de ikinci el mobilya alınır satılır peki siz ne yapmak istiyorsunuz almak mı satmak mı? Eğer ikinci el veya sıfır mobilya satmak istiyorum derseniz biz 2. El mobilya alan yerler olarak hemen kapınızda bitiyoruz. Çünkü hız müşterilerimiz için çok önemli bir unsur ki herkes için öyle vakit nakittir sonuçta. Ardından ikinci el eşyalarınızı tespit etmek için bizi evinize davet ediyorsunuz. Daha sonra ikinci el eşyalarınıza bir fiyat biçiyoruz ve bu fiyatta anlaştığımız durumda eşyalarınızı alıp 2.el mobilya alanlar mağazamızda sergiliyoruz.

Eğer ikinci el mobilya satmak değil almak istiyorum derseniz bile yine de anında ikinci el eşya kataloğumuzu size yolluyoruz içlerinden zevkinize uyan ikinci el mobilya kategorisinde ranza, retro, lüks ya da klasik mobilyayı seçiyorsunuz. Daha sonraysa bize hoşlandığınız ikinci el veya sıfır mobilya kategorisini bildiriyorsunuz. Bizde fiyat bilgilerini size söylüyoruz beğenirseniz alım satım işlemini başlatıyoruz.

İstanbul Spot Mobilya Alan Yerler

ikinci el dolap alan yerler

Spot mobilyanız var ve yıllardır kullan kullan bıktınız diyelim. O halde biz spot mobilya alan yerler de satın? Güzel fikir! Hadi o halde hemen alın elinize telefonu tek tek çekmeye başlayın bütün yatak odası takımı, yemek masası, dolap, çekyat, kanepe, koltuk ne varsa çekin ve ikinci el mobilya alan yerler bize gönderin. Lakin detaylı bir şekilde kayıt altına almanız bizim için çok önemli ve fotoğrafları çektiğiniz cihaz çok kalitesiz bir şey ise ürünün kalitesini anlamamız çok zor. Bunun için elinizde ki en iyi makineyle çekim yapıp bize gönderin. He eğer elinizde kaliteli bir fotoğraf makinesi yok ise biz gelelim spot mobilyanızı kendi gözlerimizle görüp değerlendirmeye alalım. Böylece mobilyamı satmak istiyorum dediğinizde hemen imdadınıza yetişmiş ve paranızı nakit vermiş olduk. Size de bu parayı yeni bir koltuk veyahut çekyat canınız ne isterse onu almakla değerlendirmiş oldunuz.

İkinci El En Ucuz, En Uygun Mobilya Bizde!

ikinci el chester koltuk takımı alanlar

İkinci el mobilya arıyorsunuz ama ucuz, kaliteli ve cebinize uygun fiyatlarla bulamıyorsanız yada ikinci el mobilya ve fiyatları almış başını gitmişken karşına biz çıktık öyle mi? O halde çok şanslısınız çünkü ikinci el mobilya ve beyaz eşya fiyatlarını en düşük bizde bulabilirsiniz. Ayrıca ikinci el mobilya almak istemiyorsanız sizler için yeni ya da sıfır gibi kullanılmamış ürünler de sunabiliyoruz.

İkinci el mobilya satanlar 7/24 sizlere internet ortamında hizmet sunmakla birlikte ürün kataloglarımızı incelemek için instagram adresimize girebilirsiniz ve İkinci el mobilya online satış talep edebilirsiniz. İkinci el mobilya satan yerler her yer de fakat iyi ve kaliteli satanlar çok az. Size tavsiyemiz ikinci el mobilya alan yerler mağazamıza uğramalısınız.

Durma sende ikinci el mobilya satın al ve ön yargılarını kır. Herkes ikinci el mobilya kullanmaktan memnun sen neden memnun olmayasın. Önemli olan gözünle görüp kendin beğenip satın alman tabi ki. Eğer fotoğraflarını görüp beğendiğiniz bir ürünü almaya kalkarsanız evinize geldiğinde çok şaşırabilirsiniz. Bu yüzden ikinci el eşyaya ön yargılı insanlar tanıyorum. Peki nasıl emin olacağız bu mobilyanın iyi ve yıpranmamış olduğuna derseniz eğer biz zaten 20 yıllık tecrübemizle son derece kaliteli ürünleri mağazamızda satışa sunuyoruz. Hiçbir kalitesiz bir ürünü müşterilerimize satmayı düşünmeyiz.

İstanbul da İkinci El Mobilya Takımı Nerede, Nasıl Alınır Satılır

ikinci el cafe malzemesi alan yerler

İkinci el mobilya nasıl satılır, nerede satılır ya da nereden alınır, alım yapılır diye soruyorsanız eğer, biz Anadolu Yakası ikinci el mobilya alım satım işi yapmaktayız ve sizlere teklifimizi sunmak istiyoruz. Tek yapmanız gereken bize telefon numaramızdan mesaj atmak. Çünkü biz ikinci el mobilya al sat işine yıllarımızı verdik. Tam tamına 20 yıllık deneyimimiz mevcut.

Her türlü ikinci el cafe mobilyası malzemeleri, ofis mobilyaları, büro mobilyaları, yazlık mobilya bünyemizde mevcut sizde ikinci el eşya deneyimini yaşamak istiyorsanız hiç durmayın İstanbul Spot’un tecrübesinden yararlanın.

İstanbul 2. El Mobilya Online Satış Yeri

ikinci el ofis mobilyası alan yerler

İşte karşınızda anadolu yakasında 2. El mobilya online satış sitesi her türlü ikinci el mobilya, koltuk, ofis mobilyası, cafe malzemesini sizlerden değerine alabiliriz. Tek yapmanız gereken ikinci el mobilya alanlar mağazamıza gelmek ya da hızlıca ürünlerinize ait net ve hd fotoğrafları whatsapptan gönderiniz. 2.el eşya alım satım işlemlerinde peşin fiyatına ve kredi kartına taksit imkanlarımızda mevcuttur. İnternette mobilya fırsatlarının en güncel adresi biziz. Sizlere özel fırsatları kaçırmamak için lütfen sosyal medyada bizi takip edin ve sürekli güncellenen sıfır & ikinci el mobilyalara ulaşım sağlayın.

İkinci El ve Sıfır Aldığımız Mobilya Takımları

 • Oturma Odası
 • Yatak Odası
 • Genç Odası
 • Antre
 • Hol
 • Yemek Odası
 • Çalışma Odası
 • Mutfak
 • Bebek Odası
 • Banyo Dolapları
 • Ofis Dekorasyon
 • Koltuk Takımları
 • Yemek Odaları
 • Masa Takımı ve Sandalyeler
 • Sehpalar
 • Tekli Koltuklar
 • Köşe Takımları
 • Baza ve Başlıklar
 • Bebek Odaları
 • Tv Üniteleri

 İkinci El Alım Satım Yaptığımız Mobilya Markaları:

 • Alfemo Mobilya
 • Kelebek Mobilya
 • Doğtaş Mobilya
 • Ergül Mobilya
 • Kilim Mobilya
 • Lazzoni Mobilya
 • İpek Mobilya
 • Enzahome Mobilya
 • Vivense Mobilya
 • İstikbal Mobilya
 • Bellona Mobilya
 • Tepehome Mobilya gibi bir çok bilindik mobilya markasını alıp satmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara