İletişime Geçin.

Satmak istediğiniz ürünlerin fotoğrafını bu formdan gönderebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Sıkça Sorulan Sorular.

  Bizlere sıkça sorduğunuz sorulardan bazılarını sizlere kolaylık olması açısından derledik.

  Bizlere ikinci el ve sıfır eşyalarınızın fotoğrafını whatsapp hattından gönderip ürün bilgilerini yazarsanız eşya satma işlemi için ilk adımı atmış oluyorsunuz. Devamında ise eşyalarınıza fiyat teklifimizi sunup anlaşmaya varıyoruz.

  Eşyalarınızı satın alırken gerekli olan nakliye, hamaliye ve montaj-demontaj işlemleri için sizlere en ufak bir ücret ödetmiyoruz, tamamı bizim tarafamızdan ödenmektedir.
  Tabi ki her ikinci el eşyayı almamız mümkün değil. Eşya alacağımız zaman en çok temizliğine dikkat ederiz bir eşya temiz, sağlam ve yıpranmamış ise ve bizlerin satabileceği bir ürün ise o zaman fiyat teklifimizi sizlere sunuyoruz.
  İkinci el eşya çok geniş bir kavramdır ve bir çok eşya gurubunu kapsayabilir. Bizler bu eşya gurubu içerisinde evlerinizde veya iş yerlerinizde günlük hayat içerisinde kullanmadığınız eşyalarınızı alıyoruz. Örneğin; beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya, koltuk takımı, ofis mobilyası, büro mobilyası, klima, eski eşya gibi veya buna yakın ürünleri almaktayız.
  Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası fark etmeksizin İstanbul’un tamamına haftanın 7 günü 09:00 — 19:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Hangi ilçe cadde veya sokak olursa olsun satılabilecek her eşyayı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
  İkinci el eşya alış sürecimizi sizlere maddeler halinde anlatmaya çalıştık. Yukarıda bahsettiğimiz detaylar sizlere yeterli gelmedi ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bizi arayarak merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Sizlere hizmet vermek için haftanın 7 günü çalışıyoruz.

  SORUSU OLAN?
  HEMEN YARDIM ALIN.

  • Doğu, Flurya Sk. No:4/c, 34890 Pendik/İstanbul

  • info@ikincielesya-istanbulspot.com