İkinci El Eşya Satmak İstiyorum, Nasıl Satılır?

Sıfır veya İkinci El Eşyalarınızın Fotoğrafını Çekin

Satmak istediğiniz ürün ne ise örneğin; ikinci el beyaz eşya, mobilya, televizyon veya elektronik eşya olsun. Eşyalarınızın detaylı, anlaşılır bir şekilde fotoğraflarını çekiniz.

çektiğiniz sıfır veya ikinci el eşya fotoğraflarını whatsapp ile gönderin

Fotoğraflarını çektiğiniz ürünleri Whatsapp yoluyla yetkilimize gönderin.

ikinci el eşyalarınızı ücretsiz nakliye ile satın alalım Fiyatta anlaştığımız takdirde nakliye araçlarımızla eşyalarınızı kapınızdan nakit parayla alalım.

İkinci El Eşya Satmak İstiyorum!

İkinci el eşya satmak istiyorum ama nasıl satacağımı bilmiyorum mu diyorsunuz? Öyleyse yukarıda ki görsellerle anlattığımız şekilde 2.el eşyalarınızı değerine satın ve almayı istediğiniz yeni eşyalarınıza mutlulukla kavuşun.

İstanbul Spot olarak hız bizim ve müşterilerimiz için çok önemli, bunu iyi biliyoruz. Bu yüzden de siz değerli müşterilerimiz için ikinci el eşya alanlar olarak işlemlerinizi son derece hızlı gerçekleştirmekteyiz. İkinci el eşyalarınızı en hızlı şekilde almamız için bizi arayın. İkinci El Eşya satma siteleri içinde en iyi fiyatı biz veriyoruz ve İstanbul ikinci el eşya pazarı arıyorsanız ilk tercih etmeniz gereken yer biziz.

İstanbul Da İkinci El Eşya Nasıl Satılır Mı Diyorsunuz?

İkinci el eşya nasıl satılır merak ediyorsanız aşağıda sizlere adım adım yapmanız gerekenleri anlattık;

 1. İstanbul Spot yetkilisiyle whatsapp’tan iletişim kurun. ( Sayfanın En üstünde eşya satmak istiyorum butonuna tıklayarak whatsapp’a bağlanacaksınız.)
 2. Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını yollayın. (ne durumda, kaç yıllık vs. görebilmemiz için.)
 3. Yetkilimizden satmak istediğiniz ürüne fiyat vermesini bekleyin. (ikinci el eşyanızın tam değerini vermeye çalışıyoruz.)
 4. Ürününüze verilen fiyatı kabul ederseniz detaylı inceleme için ürün kontrolü gerçekleşir.(adresinize gelinip ürün kontrol edilir.)
 5. Ürünün kontrolü tamamlandıktan sonra görüşülen tutar sizlere nakit bir şekilde teslim edilir.
 6. Ürününüzü satın aldıktan sonra dikkatli bir şekilde evinizden çıkartma işlemi yapılır.
 7. Ve son hepsi bu kadar umarım siz değerli müşterilerimize bu konuda yardımcı olabilmişizdir..

İkinci El Eşyanızı Satmak İstiyorum Demenizle Araçlarımız Kapınızda

 • Fotoğraflarınız incelenir incelenmez fiyatta anlaşıp eşyalarınızı görmeye geliyoruz.
 • Eşyalarınızı evinizde görüp onayladıktan sonra hızlıca paranızı teslim ediyoruz.
 • Eşya satın almak isterseniz de mağazamız ya da internet sitemizde gördüğünüz ürünlerden seçtiklerinizi dikkatli, hızlı ve güvenilir bir şekilde evinize getiriyoruz.
 • Sattığımız ürünlerin arkasında duruyoruz ve garanti kapsamında ki teknik servisi karşılıyoruz. Garanti dışı ürünlere de ücretli hizmet sunuyoruz.

İkinci El Satarken Nakliye Ücreti Verilir Mi?

Eşyalarımı satmak istiyorum dediniz ve kapınıza kadar eşyalarınızı alıp paranızı size teslim ettik. Peki ama ” ikinci el eşya satarken nakliye ücreti verilir mi? ” diye sorabilirsiniz. Cevabı tabii ki hayır. Çünkü biz sizlere olabildiğince iyi fiyatlar vererek istiyoruz ki, çoğunlukla bizi tercih edin ve müşterilerimizin memnuniyet oranı artsın. Bunlar bizim için yeterlidir. İkinci el eşya satmak istiyorum diyorsanız hemen eşyalarınızı bizlere bildirin İstanbul Spot olarak anında değerine teklif verelim.

Call Now Button