Avcılar İkinci El Eşya Alanlar

Avcılar İkinci El Eşya Alanlar olarak eski eşyalarınızı değerine almak istiyoruz. Siz de eskiyen eşyalarınız dan sıkılmadınız mı?  Ya da evinizde yenilik ve ferahlık istemiyor musunuz ? Ve ya yeni evleniyorsanız eşyalarınızın hem ucuz, hem kaliteli, hem de modern olmasını istemiyor musunuz ? İşte biz bu sebeplerden dolayı burada sizinle birlikteyiz. Biz Avcılar İkinci El Eşya olarak sizin bu ihtiyaçlarınız için varız. Sizin her türlü ihtiyacınızı karşılamak için buradayız. İster ürün alın, ister satın, ister evinizi yenileyin ister yeni ev kurun hiç fark etmez. Siz yeter ki ihtiyacınız olan şeyi bize tarih edin. Gerisini bize bırakın. Sizin isteğiniz doğrultusunda en iyi ve en kaliteli ürünü size tedarik edelim. Gerek yeni eşya alın gerekse de evinizi yenileyin. Her türlü ihtiyacınız için biz buradayız. Üstelik bu işi size kazanç sağlayarak yapıyoruz. Nasıl mı ? Çok basit.

Avcılar İkinci el eşya alanlar

Avcılar İkinci El Eşya Alan Yerler

Yeter ki siz evinizdeki eşyaları yenilemek isteyin. Biz Avcılar ikinci el eşya alan yerler olarak burada size destek oluyoruz ve artık kullanmayacağınız eşyaları alıp yerlerine yenilerini koyuyoruz. Üstelik birlikte bu işlemi yaparken hiç zorlanmıyoruz. Siz Kullanmadığınız eşyaları bize sunuyorsunuz birlikte bu eşyalara bir değer biçiyoruz. Sonrasında almak istediğiniz ürünü bize tarif ediyorsunuz. Bu tarif ettiğiniz ürünün birebir aynısını ya da benzerini size sunuyoruz. Üstelik kullanmadığınız eski eşyayı sizden değerine alıyoruz. Bu parayla yeni aldığınız ürünün ilk taksitini, ikinci taksitini hatta belki de yarısını ödüyorsunuz. Bu konu aldığınız ve sattığınız ürüne bağlı olarak değişkenlik gösteriyor elbette. Arnavutköy ikinci el eşya olarak ta hizmet vermekte olup sizleri Arnavutköyün temiz havasına da bekliyoruz.

Avcılar ikinci el eşya alan yerler

Avcılar 2. Eşya Alanlar

Avcılar 2. ikinci el eşya alanlar olarak her türlü eşyalarınızı değerine alacağız. Üstelik bunu yaparken bizden ürün alma şartınız da yok. Yapmanız gereken tek şey bize sosyal medyadan, internet sitemizden ya da whatsapp’dan ulaşmanız. Devamında ise işin çoğunluğu bizde. Whatsapp’dan attığınız fotoğrafları biz değerlendiriyoruz. Daha sonra ürünün özelliklerini sizden öğreniyoruz. Devamında ise bu ürüne birlikte bir değer biçiyoruz. Sonra özel araçlarımızla kapınıza geliyoruz. Ürünlerin konuşulduğu gibi olduğunu tespit ettikten sonra ürünleri özenle araçlarımızla taşıyoruz. Size ürünün değerini nakit olarak veriyoruz ve sizle irtibatı asla kesmiyoruz. Ürün almak ya da satmak istediğiniz her zaman bizimle iletişime geçiyorsunuz.

Avcılar 2. El Eşya Alan Yerler

Avcılar 2.el eşya alan yerler nerede olursanız olun sizden ikinci el olsun sıfır olsun hiç fark etmez eşyalarınızı kapınızdan almak için can atıyor. Sizler bize bir mesaj atıyorsunuz ve bir de bakmışsınız kapınızdayız eski eşyalara elveda diyorsunuz ve yeni güzel tertemiz eşyalarınızı evinize yerleştiriyoruz.  Aldığımız ürünlerse şöyle: İkinci el klima alanlar, ikinci el koltuk alanlar, ikinci el yatak odası alanlar, ikinci el yatak odası takımı alanlar, 2.el ps4 alan yerler, ikinci el avize alanlar gibi birçok eşyayı alıp satmaktayız. Sizde de buna benzer ikinci el veya sıfır eşyalar varsa sizleri de müşterimiz olarak görmekten mutluluk duyarız.

Avcılar da İkinci El ve Sıfır Aldığımız Eşyalar

 • Avcılar İkinci El Elektronik Eşya Alanlar (ütü, süpürge, ses sistemi, cep telefonu, bilgisayar, saat, laptop, pc, kulaklık, hoparlör)
 • Avcılar İkinci El Televizyon Alanlar (led tv, lcd tv, oled tv, smart tv, plazma tv, fhd, qled, 4k uhd tv, kavisli uhd)
 • Avcılar İkinci El Beyaz Eşya Alanlar (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, Buz Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Fırın, Mikrodalga Fırın , Midi – Mini Fırın, Derin Dondurucu, Çöp Öğütücüler, Set Üstü Ocak, Su Sebili)
 • Avcılar İkinci El Koltuk Takımı Alanlar (
 • Avcılar İkinci El Yemek Masası Takımı Alanlar (ortadan açılır, masa tablası ortadan açılan, sabit masa, yandan açılır vs.)
 • Avcılar İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar (çalışma masası, yönetici koltuğu, modern ofis takımı, üçlü bekleme koltuğu, toplantı masası, çalışma koltuğu, ofis kanepeleri, ofis makam takımı, workstation, ofis mobilyası, )
 • Avcılar İkinci  El Mobilya Alanlar (Oturma Odası, Yatak Odası, Genç Odası, Antre Hol, Yemek Odası, Çalışma Odası, Mutfak, Bebek Odası)
 • Avcılar Antika Eşya Alanlar (Obje, Seramik, Porselen, Halı – Kilim, İşlemeli Bez, Gümüş, Bakır, Avize, Tablo, Kartpostal, Pul, Eski Para, Radyo, Telefon, Daktilo, El Yazması Kitap, Çizgi Roman, Taş Plak – Pikap, Askeri Kıyafetler, Kılıç – Kama, Madalya ve Nişan, Hat Yazı, Heykel Eşya, Ferman, Berat, İpek Halı, Kuran-ı Kerim, Tuğralı Gümüş)

Avcılar İkinci El ve Sıfır Eşya Aldığımız Mahalleler

 • Ambarlı mahallesi
 • Cihangir mahallesi
 • Denizköşkler mahallesi
 • Firuzköy mahallesi
 • Gümüşpala mahallesi
 • Merkez mahallesi
 • Mustafa kemalpaşa mahallesi
 • Tahtakale mahallesi
 • Üniversite mahallesi
 • Yeşilkent mahallesi
Avcılar İkinci El Eşya Alanlar
Ara