İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

ikinci el beyaz eşya alanlar

Biz ikinci El Beyaz Eşya Alanlar ve Türkiye’deki en kaliteli, en sağlam, en modern beyaz eşyaları elimizde bulunduruyoruz. Bunun için ilk önce Türkiye’deki bütün ürünleri internet aracılığıyla olanları dahi kontrol ediyoruz. Satılan bütün beyaz eşyaları ikinci el ya da sıfır eşyaları kontrol ediyoruz. Kontrol ettiğimiz Bu ürünler siz değerli müşterilerimize hitap ediyorsan gidip anında o ürünü teslim alıyoruz. Teslim aldığımız bu ürünü teknik ekibe yönlendirip bakımını ve kontrolün yaptırıyoruz. Sorunsuz bir şekilde ekipten bize teslim edilen beyaz eşyayı tüm titizliğimizle mağazamızda bulunduruyoruz. Bulundurduğumuz bu ürünü gelen müşterilerimize ayrıntılı bir şekilde sunuyoruz. Aynı şekilde bu ürünü sosyal medyadan ve internet sitesi üzerinden de müşterilerimize sunuyoruz.

İkinci el beyaz eşya alan yerler olarak siz değerli müşterilerimizi o kadar çok düşünüyoruz ki evinizde otururken size ekstra bir kazanç kapısı açıyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz? Çok basit kullanmadığınız artık sıkılıp kullanmak istemediğiniz eski veya sıfır eşyalarınızı sizin için kapınıza kadar gelip satın alıyoruz. Ve ayrılırken kapıda ürünün bedelini size nakit veriyoruz. Sizin tek yapmanız gereken sosyal medyadan veya Whatsapp’tan bize ulaşmanız. Ve satmak istediğiniz ürünün fotoğraflarını arıza bir şeylere bize atmanız. Attığınız fotoğrafları birlikte değerlendirip özellikleri hakkında konuşalım. Ne durumda olduğunu bize ayrıntılı anlatın. Daha sonra ürününüz ile ilgili bir değer biçelim. Daha sonra evinize gelip ürünü inceleyelim. Eğer ürün bahsettiğiniz gibi ise ürünü sağlıklı bir şekilde ürününüzü aracımıza taşıyalım. Ürünü kaçtıktan sonra birlikte ürüne biçtiğimiz değerin mevlasını elinize nakit şekilde verelim.

İkinci El Beyaz Eşya Alanların Aldığı Ürünler;

No frost buzdolabı, çamaşır makinesi, ütü, derin dondurucu, fırın, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, ankastre set, aspiratör, su arıtma cihazı, mikrodalga fırın, set üstü ocak, klima gibi ihtiyacınız ne olursa olsun bütün ikinci el beyaz eşyaların en kalitelisini 2.el beyaz eşya alan satan yerler de bulabilirsiniz. İstediğiniz özellik ne olursa olsun Bütün beyaz eşyaları biz sizin için bünyemizde barındırıyoruz. Yurt dışından ve yurt içinden getirilmiş en kaliteli sağlam ve estetik açıdan güzel beyaz eşyaları alıyoruz. Aldığımız bu ürünleri teknik ekiplerimizce bakıma sokup mağazamızda ve sosyal medyada size sunuyoruz. Satın alma işleminiz den sonra buzdolabınızın kurulumunu biz yapıyoruz. Ve ürün çalışana kadar sizin yanınızdan ayrılmıyoruz.

İkinci El Beyaz Eşya Alanların Aldığı Markalar:

Siemens, Franke, Vestel, Ferre, Samsung, Arçelik, Profilo, Altus, Simfer, Beko, Kumtel, Electrolux ve Arnova gibi popülerliliği olan markaları alıp satmaktayız. İkinci El Beyaz Eşya Alanlar sizlere hiç ummadığınız fiyatlar verebilir. Bizi seçin pişman olmayın birbirinden farklı en güzel eşyalarımız stoklarımızda hazır sizler için özenle saklıyoruz hemde piyasanın çok altında fiyatlara. Sizde de bu ürünlere ait beyaz eşyalar varsa hemen teklif hattımıza bekliyoruz satın almak istiyorsanız fiyat bilgisi veriyoruz. Ayrıca İkinci El Cafe Malzemesi Alanlar arıyorsanız yine eşyalarınızı değerine alabiliriz.

2. El Beyaz Eşya Alanlar ile Güvenilir Hizmet

İstanbul’da yaşıyorsunuz ve ikinci el beyaz eşya satmak istiyorum diyorsunuz öyle mi? Çamaşır, bulaşık ve kurutma makinesi ya da derin dondurucu, ankastre set, buzdolabı, aspiratör, set üstü ocak ve termosifonları alıyoruz. Tek yapmanız gereken derhal iletişime geçip ne tür ürüne sahip olduğunuzu bildirmek. Markası her ne olursa olsun bosh, arçelik, profilo gibi farketmez her türlü çalışır vaziyette eşyayı ikinci el beyaz eşya alanlar şirketimizce alıyoruz. 2.el beyaz eşya alanlar ile bir ürün sipariş ettiğiniz zaman ise hemen seçtiğiniz ürünü evinize getiriyoruz. Üstelik ürünü aldığınızda kullanım esnasında ya da kurulumda bir sıkıntı yaşarsanız teknik ekibimiz anında size yardım için yola çıkıyor. Sizin için beyaz eşya kurulumunu biz hallediyoruz.

Peki sıfır veya ikinci el beyaz eşya satın aldınız fakat 1-2 ay sonra bir sorunu çıktı ne yapacağız? Oda kolay size satmış olduğumuz ürünün garantisi varsa hemen garantisini çağırabilir ya da bize sorunu iletebilirsiniz. Eğer sorun basit bir şey ise, size ikinci el beyaz eşya İstanbul çalışanlarımızdan ilgili personellerimizi yönlendirerek soruna çözüm arayışına gireriz.

2.El Beyaz Eşya Alan Yerler

ikinci el beyaz eşya alan yerler olarak biz sadece bizden ürün satın alan kişilere müşterimiz demiyor, bize ürün satan kişilere de müşterimiz diyoruz. Çünkü müşterilerimiz ellerinde işe yaramadan boş boş duran ürünü kendilerine kazanç sağlayan bir şeye dönüştürüyorlar. Üstelik bu ürünlerini eskici veya hurdacı gibi kişilere verdikleri patates soğan parası gibi cüzi meblağlara da satmıyorlar. Eski eşyaları satma işlemi artık müşterilerimiz için birer kazanç kaynağı oluyor. Sevmedikleri eşyalardan kurtulurken para kazanmak da müşterilerimizi memnun ediyor haliyle. Bu durum da ikinci el eşya alan yerler olarak bizim temel prensibimizden biri olan müşteri memnuniyetimizi bir kez daha ispatlıyor.

Her türlü 2.el beyaz eşya hizmeti vermekle birlikte devamlı müşterilerimize tanıdığımız bazı ayrıcalıklarda yok değil. Sevdiğimiz saydığımız ağabeylerimiz ve ablalarımıza fiyatlarda indirimler ya da sizlerden alacağımız sıfır ve ikinci el beyaz eşyalarda değerinden fazlasını ödüyoruz. Bu da müşteri memnuniyetiyle çalışmamızdan kaynaklanıyor. Siz de bu ve bunun gibi tekliflerimizi değerlendirmek, bizi yakından tanımak istiyorsanız 2.el beyaz eşya alan yerler içinde bizi tercih etmenizi şiddetle öneririz. Pişman olmayacağınızın garantisi veriyoruz ve bizimle uzun yıllar para kazanıp ürünlerimizi kullandığınız için mutlu olacağınızı düşünüyoruz.