İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İstanbul ikinci El Beyaz Eşya Alanlar mı arıyorsunuz? İstanbul’daki en kaliteli, en sağlam, en modern beyaz eşyaları elimizde bulundurduğumuz gibi sizlerden de ikinci el ve sıfır beyaz eşyaları değerine satın alıyoruz. Bunun için ilk önce İstanbul’da ki bize gelen bütün ürünleri kontrol ediyoruz ve bunlardan en kalitelilerini ve temiz kullanılmışlarını siz değerli müşterilerimiz için özenle seçiyoruz. Alacağımız ürün sıfır olsun ikinci el olsun bütün beyaz eşyaları kontrol ediyoruz. Kontrol ettiğimiz bu ürünler siz değerli müşterilerimize hitap ediyorsa ve bir arızası yoksa gidip anında o ürünü teslim alıyoruz. Teslim aldığımız bu ürünü teknik ekibe yönlendirip bakımını ve kontrolünü yaptırıyoruz. Sorunsuz bir şekilde ekipten bize teslim edilen beyaz eşyayı tüm titizliğimizle ve jelatinlerle havayla temasını engelleyerek mağazamızda bulunduruyoruz. Bulundurduğumuz bu ürünü gelen müşterilerimize ayrıntılı bir şekilde anlatıyoruz. Aynı şekilde bu ürünü sosyal medyadan ve internet sitesi üzerinden de müşterilerimize sunuyoruz.

ikinci el beyaz eşya alanlar

İstanbul İkinci el beyaz eşya alan yerler arayışındaki değerli müşterilerimizi o kadar çok düşünüyoruz ki evinizde otururken size ekstra bir kazanç kapısı açıyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz? Çok basit. Artık sıkılıp kullanmak istemediğiniz eski veya ikinci el eşyalarınızı sizin için kapınıza kadar gelip piyasada ki diğer spotçulara göre en yüksek fiyatla satın alıyoruz. Evinizden ayrılırken kapıda ürünün bedelini size nakit veriyoruz. Bunların olması için sizin tek yapmanız gereken sosyal medyadan veya Whatsapp’tan bize ulaşmanız. Satmak istediğiniz ürünün fotoğraflarını bize atmanız durumunda attığınız fotoğrafları birlikte değerlendirip özellikleri hakkında konuşuyoruz. Ne durumda olduğunu, kaç yıldır sizde olduğunu, çalışmayan bir şeyi var mı yok mu bunları bize ayrıntılı olarak anlatmanızı rica ediyoruz. Daha sonra ürününüz ile ilgili bir değer biçiyoruz. Evinize gelip ürünü inceleyip dediğiniz gibiyse ürünü sağlıklı bir şekilde eşya nakil aracımıza taşıyoruz. Ürünü evinizden çıkarmadan önce ürüne biçtiğimiz değerin meblağsını size nakit şekilde veriyoruz.

İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Alanların Aldığı Ürünler;

ikinci el bulaşık makinesi alan yerler

İkinci el veya sıfır no frost buzdolabı, çamaşır makinesi, ütü, derin dondurucu, fırın, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, ankastre set, aspiratör, su arıtma cihazı, mikrodalga fırınset üstü ocak, klima gibi ihtiyacınız ne olursa olsun bütün ikinci el beyaz eşyaların en kalitelisini 2.el beyaz eşya alan satan yerler de bulabilirsiniz. İstediğiniz özellik ne olursa olsun Bütün beyaz eşyaları biz sizin için bünyemizde barındırıyoruz. Yurt dışından ve yurt içinden getirilmiş en kaliteli sağlam ve estetik açıdan güzel beyaz eşyaları alıyoruz. Aldığımız bu ürünleri teknik ekiplerimizce bakıma sokup mağazamızda ve sosyal medyada size sunuyoruz. Satın alma işleminiz den sonra buzdolabınızın kurulumunu biz yapıyoruz. Ve ürün çalışana kadar sizin yanınızdan ayrılmıyoruz.

İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Alanların Aldığı Markalar:

istanbul ikinci el klima alanlar

Siemens, Franke, Vestel, Ferre, Samsung, Arçelik, Profilo, Altus, Simfer, Beko, Kumtel, Electrolux ve Arnova gibi popülerliliği olan markaları alıp satmaktayız. İkinci El Beyaz Eşya Alanlar sizlere hiç ummadığınız fiyatlar verebilir. Bizi seçin pişman olmayın birbirinden farklı en güzel eşyalarımız stoklarımızda hazır sizler için özenle saklıyoruz hemde piyasanın çok altında fiyatlara. Sizde de bu ürünlere ait beyaz eşyalar varsa hemen teklif hattımıza bekliyoruz satın almak istiyorsanız fiyat bilgisi veriyoruz.

İstanbul 2. El Beyaz Eşya Alanlar ile Güvenilir Hizmet

ikinci el çamaşır makinesi alanlar

İstanbul’da yaşıyorsunuz ve ikinci el beyaz eşya satmak istiyorum diyorsunuz öyle mi? Çamaşır, bulaşık ve kurutma makinesi ya da derin dondurucu, ankastre set, buzdolabı, aspiratör, set üstü ocak ve termosifonları alıyoruz. Tek yapmanız gereken derhal iletişime geçip ne tür ürüne sahip olduğunuzu bildirmek. Markası her ne olursa olsun Bosh, Arçelik, Profilo gibi hiç fark etmez her türlü çalışır vaziyette eşyayı İstanbul ikinci el beyaz eşya alanlar şirketimizce alıyoruz. Bir ürün sipariş ettiğiniz zaman ise hemen seçtiğiniz ürünü evinize getiriyoruz. Üstelik ürünü aldığınızda kullanım esnasında ya da kurulumda bir sıkıntı yaşarsanız teknik ekibimiz anında size yardım için yola çıkıyor. Sizin için beyaz eşya kurulumunu biz hallediyoruz.

Peki sıfır veya ikinci el beyaz eşya satın aldınız fakat 1-2 ay sonra bir sorunu çıktı ne yapacağız? Oda kolay size satmış olduğumuz ürünün garantisi varsa hemen garantisini çağırabilir ya da bize sorunu iletebilirsiniz. Eğer sorun basit bir şey ise, size ikinci el beyaz eşya İstanbul çalışanlarımızdan ilgili personellerimizi yönlendirerek soruna çözüm arayışına gireriz.

İstanbul 2.El Beyaz Eşya Alan Yerler

ikinci el buzdolabı alanlar

İstanbul ikinci el beyaz eşya alan yerler olarak biz sadece bizden ürün satın alan kişilere müşterimiz demiyor, bize ürün satan kişilere de müşterimiz diyoruz. Çünkü müşterilerimiz ellerinde işe yaramadan boş boş duran ürünü kendilerine kazanç sağlayan bir şeye dönüştürüyorlar. Üstelik bu ürünlerini eskici veya hurdacı gibi kişilere verdikleri patates soğan parası gibi cüzi meblağlara da satmıyorlar. Eski eşyaları satma işlemi artık müşterilerimiz için birer kazanç kaynağı oluyor. Sevmedikleri eşyalardan kurtulurken para kazanmak da müşterilerimizi memnun ediyor haliyle. Bu durum da ikinci el eşya alan yerler olarak bizim temel prensibimizden biri olan müşteri memnuniyetimizi bir kez daha ispatlıyor.

Her türlü 2.el beyaz eşya hizmeti vermekle birlikte devamlı müşterilerimize tanıdığımız bazı ayrıcalıklarda yok değil. Sevdiğimiz saydığımız ağabeylerimiz ve ablalarımıza fiyatlarda indirimler ya da sizlerden alacağımız sıfır ve ikinci el beyaz eşyalarda değerinden fazlasını ödüyoruz. Bu da müşteri memnuniyetiyle çalışmamızdan kaynaklanıyor. Siz de bu ve bunun gibi tekliflerimizi değerlendirmek, bizi yakından tanımak istiyorsanız İstanbul 2.el beyaz eşya alan yerler içinde bizi tercih etmenizi şiddetle öneririz. Pişman olmayacağınızın garantisi veriyoruz ve bizimle uzun yıllar para kazanıp ürünlerimizi kullandığınız için mutlu olacağınızı düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara