İstanbul İkinci El Eşya Satış Mağazası

İkinci El Eşya Satın Almak İstiyorum

İstanbul ikinci el eşya online mağazasına hoş geldiniz. Burada dilediğiniz her türlü ikinci el eşyaya ulaşabilirsiniz. En güncel ürün kataloğumuz Instagramda ve burada paylaşılıyor. Sattığımız ikinci el ve sıfır mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya ve antika eşya kategorilerini görebilirsiniz. Her türlü ikinci el eşyayı satmaktayız.

İkinci el eşya almak istiyorum diyen müşterilerimize hizmette sınır tanımıyoruz. Hem yerel mağazamızda hem de online mağazamızdan siparişlere yanıt veriyoruz. İstanbul ikinci el eşya mağazamızda beğendiğiniz eşyaları kapınıza kadar ücretsiz nakliyeyle getiriyoruz. Aldığınız bazı ürünlerde garanti olurken bazıları garantisiz ve çok uygun fiyatlı olabiliyor. Ürünleri 2.el eşya mağazamıza gelmeden de satın alabiliyorsunuz. Çünkü biz sizlere ürünlerin her türlü açıdan çekilmiş fotoğraflarını atıyoruz ve her bilgiyi iletiyoruz. Bundan dolayı da çok memnun kalan müşterilerimiz olduğunu görüyoruz. Eğer ki eşya almak istiyorum değil de satmak istiyorum diyorsanız da sizlere yardımcı oluyoruz.

Ürün yelpazemiz çok geniş olmakla birlikte son moda ve son teknoloji ürünler getirtmekteyiz. Siz de ikinci el eşya satın almak istiyorsanız sahibinden, letgo, dekopasaj gibi sitelerde zaman harcamanıza gerek yok.  Mobilya, beyaz eşya, televizyon, antika eşya her ne olursa olsun fiyatlarını sormaktan çekinmeyin ve bizden fotoğraf isteyip fiyat bilgisi alın. Böylece kafanızda alacağınız ürünler hakkında fikir oluşmuş olur ve size yardım etmek İstanbul Spot’un mutlu müşteri anlayışına orantılı bir davranış olur.

Öyleyse hemen fotoğraflarını beğendiğiniz ürünleri Whatsapp veya Instagram yoluyla paylaşarak bizden detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz. İkinci El Eşyalarımızın tümünü görmek için Sosyal Medyadan Bizi Takip Etmeyi Unutmayın..

Aradığınız sayfa bulunamadı. Belki arama kutusu aradığınızı bulma konusunda yardımcı olabilir.

Ara