Pendik İkinci El Eşya Alanlar

Pendik İkinci El Eşya Alanlar

Pendik ikinci el eşya alanlar mı arıyorsunuz? Evinizde bakmaktan, kullanmaktan sıkıldığınız eşyalarınızı en yeni moda ikinci el ve sıfır eşyalarla değiştirmeye ne dersiniz? Öncelikle sizlere nasıl bir hizmet verdiğimizden bahsedelim. Beyaz eşya, Mobilya, Elektronik Eşya ve Antika eşyalarınızı satın almaktayız lakin eşyaların son derece temiz kullanılmış  olması gerekmektedir. Eski olması sorun olmamakla birlikte çalışır durumda ve yanık, yırtık leke gibi şeylerin olmamasına özen gösteriyoruz.

Pendik ikinci el eşya alım satımıyla mevcut eşyasını nakde çevirmek isteyip yeni alacağı eşyanın en azından bir kısmını almak için para elde etmek isteyen müşterilerimiz çok olmaktadır. Koltuk takımından tutunda yatak odası mobilyasına kadar halıdan tutunda fırın, çamaşır ve bulaşık makinesi hatta buzdolabına kadar hemen her ürünün bir alıcısı vardır. Zira birçok insanın eski diye baktığı eşya bir öğrenci evi için her şeyin başlangıcı olabilir. Ya da yeni evlenen bir çift için çok büyük bir adım olabilir.

Pendik İkinci El Eşya Alan Yerler

Pendik İkinci El Eşya Alan Yerler

Pendik 2.el eşya alan yerler eski eşyasını satıp nakde çevirmek isteyenlere oldukça kolay imkanlar sunuluyor. İlk olarak satmaya karar verilen eşya kararlaştırılıyor. Daha sonra ise ürünün fotoğrafı çekiliyor. Eğer farklı açılardan fotoğraflar olursa ve bu farklı açılardan çekilen fotoğraflarda ürünlerdeki kusur yada defo gibi kısımlar çekilirse daha iyi oluyor. Bunların hepsi fiyatı belirleyecek unsurlardır.

Çekilen bu fotoğraflar sitenin ana sayfasında fiyat teklifi için verilen whatsapp numarasına gönderilir. Daha sonra ise Pendik ikinci el eşya alım yetkilisinden gelen fiyata göre ürünün satılıp satılmayacağına karar verilir. Her ticaretin içerisinde pazarlık olur. Kendi eşyası için farklı bir fiyat düşünenler mutlaka aklındaki rakamı paylaşmalıdır. Biraz fiyatı veren çıkar biraz ürünü satan iner derken ortada buluşulur. Sonuçta ikinci el bir eşyadan bir nakit kazanım elde edilir.

Pendik’te İkinci El Eşya Satmak İstiyorum Dediğinizde Adımlar;

 1.  Bize whatsapp hattımızdan ulaşıyorsunuz.
 2.  İkinci el eşyalarınızın fotoğraflarını gönderiyorsunuz.
 3.  Pendik Spot ikinci el eşyalarınıza fiyat veriyor.
 4.  Pendik Spot eşyanın verdiği fiyatı beğendiğiniz takdirde direk evinize kadar geliyoruz.
 5. Paranızı size nakit bir şekilde teslim edip evinizden ayrılıyoruz.

İşte adımlar bu kadar.. İkinci el eşya alanlar Pendik Spot, Letgo uygulamasından da basit bir şekilde eşya alım satım hizmeti veriyor. Hemen adımları uygulayın eşyalarınızdan kurtulun.

Pendik İkinci El Mobilya Alanlar

Pendik İkinci El Mobilya Alanlar

Bir evi ev yapan birçok unsur vardır. Bu unsurları eşyaya indirecek olursak eğer mobilya başı çeker. Gelişen teknoloji nedeniyle her geçen gün çıkan yeni moda mobilya sayısı daha da artıyor. Haliyle bu durumda eski mobilyasını elinden çıkarmak isteyenler içinde Pendik ikinci el mobilya alanlar bu sırada devreye giriyor.

Pendik ikinci el mobilya alımı konusunda da gönül rahatlığıyla ürünün fotoğrafları çekilip site yetkilisine iletilebilir. Tabi buradaki en önemli konu üründeki tüm durumlardan bahsetmektir. Örneğin bir mobilyanın raylı sistemi kırıldıysa bu durumda bu durum mutlaka söylenmelidir. Alınan fiyattan taraflar memnun kalırsa alışveriş gerçekleşmesi için gerekli süre başlar. Zaten Pendik ikinci el eşya alım satım dışında da sitemizin çok sayıda hizmeti bulunuyor. Bu sayede herkes ikinci el mobilyasını ve daha nice eşyasını değerlendirebilme imkanı elde etmiş oluyor.

Pendik İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Pendik İkinci El Beyaz Eşya Alım Satımı

Sitenin almayı kabul ettiği bir diğer ürün ise beyaz eşyadır. Bir nedenle beyaz eşyasını satmak isteyenlerde bu konuda sitenin Pendik İkinci El Beyaz alanlar kısmına binaen yine aynı numara ile irtibata geçerek ürününe bir fiyat isteyebilir.

Beyaz eşya konusunda genellikle ürünün yaşı, garanti süresi, marka ve modeli gibi durumlar ile arızasız çalışıyor olması çok önemlidir. Sonuçta kimse fabrikadan çıktığı temizlikte bir ürün beklemez. Ama kullanılmayacak durumdaki bir beyaz eşyayı başka birine satmakta oldukça zordur. Bu nedenle ürünün genel durumu ve bilgileri eksiksiz şekilde siteye iletilerek fiyat öyle beklenmelidir. Daha sonraki aşama tarafların ticaret anlayışına kalır.

Pendik İkinci El Elektronik Eşya Alanlar

Pendik İkinci El Elektonik Eşya Aanlar

Pendik İkinci El Elektronik Eşya Alanlar ile teknolojik gelişmeleri takip etmek artık o kadar zor ki her geçen gün insan hayatına yepyeni bir ürün giriyor. Haliyle bundan 2-3 sene önce alınan bir elektronik ürün gerek model yükseltmek gerek paraya çevirmek gerekse kullanılmadığı için satılıyor. Bu konuda mutlaka Pendik ikinci el eşya alanlar sitesi ziyaret edilmelidir. Ziyarette anında karşılaşılacak olan görsel whatsapp hattı tanıtım görselidir. Bu görseldeki telefon numarasına whatsapp uygulaması üzerinden diğer tüm ürünlerde de anlatıldığı gibi satılması düşünülen elektronik eşyanın fotoğrafı çekilip fiyat istenir. Eğer ürün iyi durumdaysa Pendik ikinci el eşya alımı kapsamında mutlaka tatmin edici bir fiyatla satılır. Genellikle ürün firmaya geçince de kısa süre içerisinde bir başka kişiye satılır. Çünkü ikinci elektronik ürünün meraklısı çoktur. Sıfırını alamayan yada ikinci eli daha cazip bulanlar da kısa sürede ürünü alacaktır.

Pendik’te Aldığımız İkinci El ve Sıfır Eşyalar;

 • Pendik İkinci El Elektronik Eşya Alanlar (ütü, süpürge, ses sistemi, cep telefonu, bilgisayar, saat, laptop, pc, kulaklık, hoparlör)
 • Pendik İkinci El Televizyon Alanlar (led tv, lcd tv, oled tv, smart tv, plazma tv, fhd, qled, 4k uhd tv, kavisli uhd)
 • Pendik İkinci El Beyaz Eşya Alanlar (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, Buz Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Fırın, Mikrodalga Fırın , Midi – Mini Fırın, Derin Dondurucu, Çöp Öğütücüler, Set Üstü Ocak, Su Sebili)
 • Pendik İkinci El Koltuk Takımı Alanlar (
 • Pendik  İkinci El Yemek Masası Takımı Alanlar (ortadan açılır, masa tablası ortadan açılan, sabit masa, yandan açılır vs.)
 • Pendik İkinci El Ofis Mobilyası Alanlar (çalışma masası, yönetici koltuğu, modern ofis takımı, üçlü bekleme koltuğu, toplantı masası, çalışma koltuğu, ofis kanepeleri, ofis makam takımı, workstation, ofis mobilyası, )
 • Pendik  İkinci  El Mobilya Alanlar (Oturma Odası, Yatak Odası, Genç Odası, Antre Hol, Yemek Odası, Çalışma Odası, Mutfak, Bebek Odası)
 • Pendik Antika Eşya Alanlar (Obje, Seramik, Porselen, Halı – Kilim, İşlemeli Bez, Gümüş, Bakır, Avize, Tablo, Kartpostal, Pul, Eski Para, Radyo, Telefon, Daktilo, El Yazması Kitap, Çizgi Roman, Taş Plak – Pikap, Askeri Kıyafetler, Kılıç – Kama, Madalya ve Nişan, Hat Yazı, Heykel Eşya, Ferman, Berat, İpek Halı, Kuran-ı Kerim, Tuğralı Gümüş)

Pendik Sıfır ve İkinci El Eşya Alımı Yaptığımız Mahalleler

 1. AHMET YESEVİ MAHALLESİ
 2. BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
 3. BALLICA MAHALLESİ
 4. BATI İKİNCİ MAHALLESİ
 5. ÇAMÇEŞME MAHALLESİ
 6. ÇAMLIK MAHALLESİ
 7. ÇINARDERE MAHALLESİ
 8. DOĞU MAHALLESİ
 9. DUMLUPINAR MAHALLESİ
 10. EMİRLİ MAHALLESİ
 11. ERTUĞRUL GAZİ MAHALLESİ
 12. ESENLER MAHALLESİ
 13. ESENYALI MAHALLESİ
 14. FATİH MAHALLESİ
 15. FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 16. GÖÇBEYLİ MAHALLESİ
 17. GÜLLÜ BAĞLAR MAHALLESİ
 18. GÜZELYALI MAHALLESİ
 19. HARMANDERE MAHALLESİ
 20. KAVAKPINAR MAHALLESİ
 21. KAYNARCA MAHALLESİ
 22. KURNA MAHALLESİ
 23. KURTDOĞMUŞ MAHALLESİ
 24. KURTKÖY MAHALLESİ
 25. ORHANGAZİ MAHALLESİ
 26. ORTA MAHALLESİ
 27. RAMAZANOĞLU MAHALLESİ
 28. SANAYİ MAHALLESİ
 29. SAPAN BAĞLARI MAHALLESİ
 30. SÜLÜNTEPE MAHALLESİ
 31. ŞEYHLİ MAHALLESİ
 32. VELİBABA MAHALLESİ
 33. YAYALAR MAHALLESİ
 34. YENİ MAHALLESİ
 35. YENİŞEHİR MAHALLESİ
 36. YEŞİLBAĞLAR MAHALLESİ
Pendik İkinci El Eşya Alanlar
Ara