Pendik İkinci El Eşya Alanlar

En kaliteli ürünleri uygun fiyatlı sunmak için, Pendik’in her mahallesinde hizmetinizdeyiz. Pendik İkinci El Eşya Alanlar ile eşyalarınızı değerine satabilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyatlarla eşyalarınızı tam değerine satın alıyoruz. Pendik Spot şubemizde Anadolu Yakasında ki bütün kullanılmamış, ikinci el ve sıfır eşyaları satın alıyoruz. Sadece Anadolu Yakası ile kalmayıp Avrupa yakasına da açılıyoruz.

Pendik’teki en kaliteli ikinci el eşyaları bizden satın alabileceğiniz gibi, bize satabilirsiniz. Pendik’te kullanılmamış ikinci el eşyaları kapınızdan alıyoruz. Bu ikinci el ürünleri bakıma soktuktan sonra Pendik’teki ikinci el mağazamızda siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. İkinci el ve sıfır olan her türlü temiz kullanılmış komple ev eşyalarınızı değerine alan bir ikinci el eşya alım satım spotçusuyuz.

Hayallerinizdeki evi ikinci el eşyalarınızı satarak dizmeye başlayabilirsiniz. Pendik 2. el eşya alanlara gelip evini yenilemek istediği için eşyalarını satan, eşya alıp bir kenarda unutan, hiç kullanmadığı ya da az kullanıp memnun kalmadığı ürünleri satmak isteyen değerli müşterilerimizin, sıfır ya da ikinci el eşyalarını kapısından nakit para ile satın almaktayız.

Pendik ikinci el eşya alanlar

Satmak istiyorum dediğiniz eşyanın ikinci el ya da sıfır eşya olması bizim için önemli değil. Önemli olan müşterilerimizin satmak isteyip satamadığı sağlam ürünleri tam değerine almak. Pendik Spot ikinci el eşya alım satım mağazamız sıfır ve ikinci el eşya alımı ve satımı yaparken kapınıza kadar geliyor. Titizlikle ürünlerinizi satın alıyor ve paranızı o an da veriyoruz. Aynı titizliği ikinci el ve sıfır eşya satışında da yapıyor temiz ve özenle paketlediğimiz, ikinci el ya da sıfır eşyalarımızı teslim ediyoruz. Üstelik kurulum ya da bir hata tespiti durumunda anında ücretsiz müdahale ediyoruz.

Pendik ikinci el eşya alanlar, Sahibinden veya Letgo uygulamasıyla satmaktan çok daha basit şekilde hizmet sunuyor. Siz bu tarz uygulamalar da insanlarla uğraşırken veya randevu ayarlayıp eşyanızı satmaya çalışırken biz, eşyalarınızı evinize gönderdiğimiz nakliye araçlarıyla daha önceden whatsapp ile konuşulduğu gibi eşyalarınızı direkt hızlı bir şekilde satın alıp gidiyoruz. Hemde hiçbir nakliye ücreti istemiyoruz.

Pendik’te İkinci El Eşya Alan Yerler Ne Zaman Açık?

Pendik’te ikinci el eşya alan yerler 7/24 siz değerli müşterilerimize ikinci el eşya alım satım hizmeti vermektedir. İstediğiniz her vakitte whatsapp hattımızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Yapmanız gerekenlerse whatsapp destek hattımızdan bize ikinci el eşya fotoğraflarınızı gönderip fiyat almak. Sizlere verdiğimiz fiyatta anlaştığımız gibi kapınızdan nakit parayla eşyalarınızı satın alıyoruz. Bizden memnun kalırsanız sonraki alışverişlerinizde sizlere ayrıcalıklarımız oluyor. Pendik Spot mağazamızdaki ikinci el eşya fiyatları size özel daha uygun ücretler ile satılabiliyor.

Pendik ikinci el eşya alan yerler

Pendik ikinci el eşya, spot eşya, ikinci el beyaz eşya veya ikinci el mobilya almak istediğinizde sizlere piyasanın çok altında fiyatlar ile Pendik’te ve tüm İstanbul da ikinci el eşya sahibi olma fırsatını sunuyoruz hemde Pendik ikinci el eşya pazarı fiyatlarının çok altında bir ücretle.. Pendik eskici pazarında bulamayacağınız hiçbir şey yok özellikle de Pendik Spot İkinci El Eşya Alım Satım mağazamıza uğrarsanız bir çok ürün çeşitliliğiyle sizleri büyülüyoruz. Üstelik Pendik spotçular çarşısı fiyatları almış başını gitmişken sizleri şaşırtacak kadar iyi fiyatlar veriyoruz.

Pendik’te ikinci el eşya satanlar arıyorsanız eğer sizlere bu konuda Pendik’te İkinci El Eşya Alan Yerlerden biri olarak yardımcı olmayı isteriz. Sizler Pendik’te oturuyorsanız bizimle yani Pendik Spot İkinci El Eşya ile mutlaka karşılaşmışsınızdır. Pendik ikinci el eşya pazarında biz en geniş mağazaya sahibiz karşılıklı çok geniş iki dükkanımız var. Nedeniyse kesinlikle ve kesinlikle siz değerli müşterilerimize ürün çeşitliliği olması. Mağazamızı olabildiğince genişlettik ve ürünlerimizi buralarda çeşitli renklerde, markalarda ve kategorilerde sergiliyoruz.

Pendik 2. El Eşya Alan Yerler

Koltuk takımlarının yanı sıra salon takımı, yemek takımı, koltuk takımı, köşe takımı, kanepe takımı gibi seçeneklerimizin de bulunduğu ikinci el eşya mağazamıza sizleri bekliyoruz. Pendik 2. el eşya alan yerler içinde sizlerin zevklerine göre ürünleri tercih etmeye en gayret eden mağazayız. Pendik’te ikinci el eşya alım satım hizmetinin yanı sıra her türlü ikinci el komple ev eşyalarını alma ve satma konusunda tecrübemiz çok uzun yıllara dayanmaktadır.

 Müşterilerimizin bizden fazlasıyla memnun kalması rakiplerimizi işlerini daha iyi yapmaya doğru itse de ellerinden gelen çok fazla bir şey kalmıyor. Çünkü biz Pendik’te ki en geniş mağazaya sahibiz ve işimizi %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle yapmaktayız. Ürün çeşitliliği ve müşterilerimizi mutlu etme çabasına girmeye rakiplerimiz maalesef müşteri kaybetmekte.. Eğer sizde Pendik’te ikinci el eşya alan yerler arıyorsanız bizi denemeden sakın ola bir başka spotçu ile iş yapmayın. İlk olarak bizden fiyat almalısınız. Çünkü biz müşterilerimize Pendik Spotçular Çarşısında en iyi fiyatı verme konusunda iddialıyız. Rakiplerimiz özellikle de Pendik ikinci el beyaz eşya fiyatları konusunda müşterilere çok fahiş fiyatlar sunuyorlar. Halbuki ülkemizin durumu zaten ortada ve hala acımasız esnaf kategorisinde durmaktalar.

Pendik’te ve tüm İstanbul da ikinci el mobilya fiyatlarıysa, televizyon ve beyaz eşya fiyatlarına göre daha iyimser oluyor. Çünkü piyasa da çok fazla mevcut olmakta ve çok olan ürün değerini kaybetmekte. Pendik ikinci el eşya satan yerler içinde Pendik Spot yerini kimselere kaptırmamakla birlikte rakiplerini kıskandıracak hizmet sunuyor. Pendik belediyesi ikinci el eşya hizmeti için güzel bir ilçe ve biz bu güzel fırsatı çok iyi bir şekilde değerlendiriyoruz. Koskoca Pendik ilçesinde hizmet vermediğimiz tek bir nokta bile yok. Çünkü Pendik bizim yaşadığımız yer ve burayı çok seviyoruz. Her daim önceliğimiz Pendik olacaktır. Pendik’te ikinci el eşya alanlar arayan müşterilerimize ilk seçenek daima biz olmayı amaçlıyoruz ve çok şükür bugüne kadar da hep biz olduk..

Pendik İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Pendik’te buzdolabı, çamaşır, bulaşık makinesi, ankastre set üstü ocak, fırın, davlumbaz gibi beyaz eşyalar satmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Pendik İkinci el beyaz eşya alanlar olarak sizlerin artık kullanmak istemediği ya da günümüz modasından çıkmış buzdolabı olur çamaşır makinesi olur klima olur her türlü beyaz eşyayı sizlerden değerine nakit alalım. Pendik 2.el beyaz eşya sektöründe sizlerden tek istediğimiz temiz kullanılmış ve çalışır durumda olan ürünleri bize bildirmeniz. Böyle yaparsanız birbirimizin zamanını çalmak yerine çabucak amacımıza yönelebiliriz.

Pendik ikinci el eşya alanlar aradığınızda da karşınıza biz yani, Pendik Spot çıkıyor. Çünkü piyasada ki en kaliteli, en temiz ve çeşitli markalardan ürünler bizde bulunmaktadır. Bizi tercih etmeyen bazı müşterilerimizden “keşke ilk size gelseymişim şimdi ki alışverişimden çok memnunum” gibi tepkiler almaktayız. Tabi bizimde elimizden gelen sizlerin karşısına hem internet ortamında hemde Pendik ilçemizin her yerinde Pendik Spot olarak karşınıza çıkmak oluyor. Pendik ikinci el beyaz eşya alım satım sektöründe sizlerleyiz ve siz değerli müşterilerimiz daima bizim için değerlisiniz. Pendik dışında hizmet verdiğimiz bir diğer İstanbul ilçesiyse Kartal ilçesidir.

Pendik İkinci El Mobilya Alanlar

Evinizde gereksiz hiçbir ikinci el veya sıfır eşya kalmasın istiyorsanız hemen ikinci el mobilya alan yerlere eşyalarınızı satabilirsiniz. Mobilyaları Pendik Spot olarak çok severiz ve her türlü temiz durumdaki mobilyayı değerine aynı gün satın alırız. Hiçbir nakliye ücreti ödetmeyiz, ödetmediğimiz gibi eşyalarınızı evinize çizik bile bırakmadan kibarca çıkartırız. Şimdi aklınızda olan tahmin ettiğimiz bazı soruları cevaplamanın tam vakti. İkinci el mobilyalarımı satmak istiyorum nasıl satarım? Hemen whatsapp ile fotoğraf gönderin eşyalarınızı anında satın alalım. Sadece ikinci el mi sıfır mobilya da alıyor musunuz? Tabii ki alıyoruz hemde durumuna göre neredeyse tam fiyatını sizlere ödemekteyiz. Hangi mobilyaları satın alıyorsunuz? Koltuk takımı, yatak odası takımı, baza, genç(çocuk) odası takımı, dolap, gardırop, masa, sandalye, yönetici koltuğu, yönetici masası gibi mobilyalarınızı ve daha binlercesini satın alıyoruz.

Evet! Mobilyalarınızı satmak gerçekten bu kadar basit Pendik Spot olarak sizlere en hızlı, en güvenilir, en kaliteli hizmeti sunacağımıza emin olabilirsiniz. Çünkü her daim müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya yeminliyiz. Bu yemini ancak işini sevmeyen birisi bozabilir ve biz işimize aşığız. Aşkla yapılan bir işten hiçbir zaman sıkılmayacağımıza söz veriyoruz ve ikinci el eşyalarınızı nakit parayla anında alabileceğimizi garanti ediyoruz.

Pendik’te İkinci El Eşya Satmak İstiyorum Dediğinizde Adımlar;

 1.  Bize whatsapp hattımızdan ulaşıyorsunuz.
 2.  İkinci el eşyalarınızın fotoğraflarını gönderiyorsunuz.
 3.  Pendik Spot ikinci el eşyalarınıza fiyat veriyor.
 4.  Pendik Spot eşyanın verdiği fiyatı beğendiğiniz takdirde direk evinize kadar geliyoruz.
 5. Paranızı size nakit bir şekilde teslim edip evinizden ayrılıyoruz.

İşte adımlar bu kadar.. İkinci el eşya alanlar Pendik Spot, Letgo uygulamasından da basit bir şekilde eşya alım satım hizmeti veriyor. Hemen adımları uygulayın eşyalarınızdan kurtulun.

Pendik’te İkinci El ve Sıfır Aldığımız Eşyalar

 • Pendik İkinci El Elektronik Eşya Alan Yerler (ütü, süpürge, ses sistemi, cep telefonu, bilgisayar, saat, laptop, pc, kulaklık, hoparlör)
 • Pendik İkinci El Televizyon Alan Yerler (led tv, lcd tv, oled tv, smart tv, plazma tv, fhd, qled, 4k uhd tv, kavisli uhd)
 • Pendik İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, Buz Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Fırın, Mikrodalga Fırın , Midi – Mini Fırın, Derin Dondurucu, Çöp Öğütücüler, Set Üstü Ocak, Su Sebili)
 • Pendik İkinci El Koltuk Takımı Alan Yerler (
 • Pendik İkinci El Yemek Masası Takımı Alan Yerler (ortadan açılır, masa tablası ortadan açılan, sabit masa, yandan açılır vs.)
 • Pendik İkinci El Ofis Mobilyası Alım Satım(çalışma masası, yönetici koltuğu, modern ofis takımı, üçlü bekleme koltuğu, toplantı masası, çalışma koltuğu, ofis kanepeleri, ofis makam takımı, workstation, ofis mobilyası)
 • Pendik İkinci  El Mobilya Alım Satım(Oturma Odası, Yatak Odası, Genç Odası, Antre Hol, Yemek Odası, Çalışma Odası, Mutfak, Bebek Odası)
 • Pendik Antika Eşya Alan Yerler (Obje, Seramik, Porselen, Halı – Kilim, İşlemeli Bez, Gümüş, Bakır, Avize, Tablo, Kartpostal, Pul, Eski Para, Radyo, Telefon, Daktilo, El Yazması Kitap, Çizgi Roman, Taş Plak – Pikap, Askeri Kıyafetler, Kılıç – Kama, Madalya ve Nişan, Hat Yazı, Heykel Eşya, Ferman, Berat, İpek Halı, Kuran-ı Kerim, Tuğralı Gümüş)

Pendik Sıfır ve İkinci El Eşya Alımı Yaptığımız Mahalleler

 • AHMET YESEVİ MAHALLESİ
 • BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
 • BALLICA MAHALLESİ
 • BATI MAHALLESİ
 • ÇAMÇEŞME MAHALLESİ
 • ÇAMLIK MAHALLESİ
 • ÇINARDERE MAHALLESİ
 • DOĞU MAHALLESİ
 • DUMLUPINAR MAHALLESİ
 • EMİRLİ MAHALLESİ
 • ERTUĞRUL GAZİ MAHALLESİ
 • ESENLER MAHALLESİ
 • ESENYALI MAHALLESİ
 • FATİH MAHALLESİ
 • FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 • GÖÇBEYLİ MAHALLESİ
 • GÜLLÜ BAĞLAR MAHALLESİ
 • GÜZELYALI MAHALLESİ
 • HARMANDERE MAHALLESİ
 • KAVAKPINAR MAHALLESİ
 • KAYNARCA MAHALLESİ
 • KURNA MAHALLESİ
 • KURTDOĞMUŞ MAHALLESİ
 • KURTKÖY MAHALLESİ
 • ORHANGAZİ MAHALLESİ
 • ORTA MAHALLESİ
 • RAMAZANOĞLU MAHALLESİ
 • SANAYİ MAHALLESİ
 • SAPAN BAĞLARI MAHALLESİ
 • SÜLÜNTEPE MAHALLESİ
 • ŞEYHLİ MAHALLESİ
 • VELİBABA MAHALLESİ
 • YAYALAR MAHALLESİ
 • YENİ MAHALLESİ
 • YENİŞEHİR MAHALLESİ
 • YEŞİLBAĞLAR MAHALLESİ