İkinci El Koltuk Takımı Alanlar

ikinci el koltuk takımı alanlar

İkinci El Koltuk Takımı Alanlar olarak biz ve geniş çaplı personellerimiz ekip ruhundan çok iyi anlıyoruz. Biz yalnızca ikinci el alan satan bir mağaza değiliz. Biz evinizin her türlü ihtiyacıyız. Öncelik olarak bütün ürünleri dikkatli ve titiz şekilde bulunduğu yerden özenle alan ekibimiz var. Bununla birlikte bu ikinci el eşyalarımızın onarımını, bakımını, temizliği yapan bir ekibimiz daha var. Ve de ürünleri mağazamıza taşıyan ve burada müşterilerimizle yakından ilgilenen satış ekibimiz var. Ve bunu sosyal medyadan da sürdüren ayrıca bir sosyal medya ekibimiz de mevcut. Ki bu ekipler müşterilerimizle birebir ilgilenip, onları olabildiğince memnun etmek için en üst düzeyde çalışıyor.

İkinci El Koltuk Takımı Alan Yerler

İkinci El Koltuk Takımı Alan Yerler ile birlikte bu ekibin ürünlerimizi sosyal medyada yayınlayan, müşterilerimizle birebir ilgilenen çalışanlarımız var. İş bunla kalmıyor ve ürün alım satımlarda ürünleri değerlendiren, taşıyan ve evlere hizmete giden ekibimiz var. Ve bunlar için özel araçlarımız, süreçlerimiz, taşıyıcılarımız da ekibin bir parçasıdır. Ve bu güzel işletmeyi 20 yıllık tecrübeyle bugünlere getiren işletme sahibi Yunus Bozkurt’da ekibimizin en önemli parçasıdır.

İkinci El Koltuk Takımı Alım Satım

Biz İkinci El Koltuk Takımı Alım Satım olarak Evinizdeki kullanmadığınız koltuk takımlarınızı değerini alıyoruz.  Ve bunu sizi Hiç yormadan yapıyoruz. Sıkıldım ürünün fotoğrafını bize WhatsApp’tan fotoğrafını atın. Biz İkinci el koltuk takımı alan yerler olarak o ürünle yakından ilgilenir ve değerine sizden alırız. Aynı şekilde biz ikinci el koltuk takımı alan yerler olarak evimizdeki kalitenin ve güzelliğin adresiyiz.

İkinci El Koltuk Takımı Alanlar ekibimiz sizin için en iyi Koltuk takımlarına geçip mağazamıza veya sosyal medyamız da siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. İsterseniz evinizde analiz yapıp evimize en uygun en şık duracak evinizi Ferah ve geniş gösterecek ürünü size seçiyoruz. Hatta önünüze bir seçenek değil üç dört tane seçenek sunuyor. Siz bu ürünlerimiz ya da diğer ürünlerimizi arasından En beğendiğiniz ürünü bize söylüyorsunuz. Biz size fiyat konusunda yardımcı olup ürünleri evinize kadar getiyoruz.

      İkinci El Koltuk Takımı Alanlar Olarak Aldığımız Markalar;

  • Doğtaş koltuk takımı, İpek Mobilya koltuk takımı, Enza Home koltuk takımı, vivense mobilya ve koltuk takımları, Lazzoni Mobilya ve koltuk takımları, Kilim koltuk takım takımı, Berke Koltuk Takımları, Modoko Koltuk Takımı, Alfemo Koltuk Takımları gibi birçok ikinci el koltuk takımlarını alıyoruz.

İkinci el aldığımız mobilyalar hakkında bilgi edinmek için https://www.ikincielesya-istanbulspot.com/mobilya/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.