İstanbul İkinci El Mobilya Alanlar Burada

Sıfır veya ikinci el mobilya denince aklımıza salondaki yatak odası takımı, yemek odası takımı, köşe koltuk takımı, oturma odası takımı, genç odası takımı, televizyon ünitesi geliyor. Bununla birlikte yatak odamızda ki giysi dolapları, kitaplık ve banyomuzda ki deterjan dolabımız gibi eşyalar geliyor. Mutfağımızda ise yemek yediğimiz masa geliyor. Anlaşıldığı üzere mobilya çok geniş kapsamlı bir sözcük. Tıpkı mağazamızın geniş kapsamlı kategori içeriği gibi. Bu nedenle İstanbul ikinci el mobilya alanlar bünyesindeki en kaliteli ürünleri sizlere sunuyoruz. Devamında en şık eşyaları, en kalifiyeli çalışma arkadaşlarımızı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Üstelik her bütçeye, her zevke hitap ederek.

İkinci el mobilya alımı yaptığımız gibi ikinci el mobilya satışı da yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için hizmette sınır tanımıyoruz. Gerek mobilya takımlarımızı çeşitlendirerek gerekse her türlü bölgeden ürün alımı yaparak bünyemizde ki ürünleri arttırıyoruz. Sizde elinizdeki ikinci el vintage mobilya, varak mobilya, veranda mobilya, oymalı mobilya çeşitlerini bize yani ikinci el mobilya İstanbul Anadolu Yakası mağazasına satın hem ürünlerimiz çoğalsın hemde siz nakit paranızla yeni mobilyalar alın.

2. El Mobilya Alanlar 

İstanbul 2. El Mobilya Alan Yerler ile Her Türlü Koltuk Takımı, Dolap ve Masa Satın

İstanbul 2. el mobilya alan yerler olarak bizim en önemli prensibimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti. Sizlerin cebini ve yüzünü güldürebilmek. Bunun için sizden ürün alırken ürünleri değerine alıyoruz. Bir kuruş eksiğine almıyoruz. Bununla birlikte sizin için en kaliteli ürünleri zevkinizi ve bütçenizi düşünerek size sunuyoruz. Çünkü İstanbul İkinci El Mobilya Alan Yerler için önemli olan para kazanmak değil insan kazanmaktır. Biz çalışma arkadaşlarımızla en önemli ve öncelikli prensibimizi siz değerli müşterilerimiz üzerine kuruyoruz. Birincil önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti.
İstanbul Spot ile ikinci el mobilya alınır satılır peki siz ne yapmak istiyorsunuz almak mı satmak mı? Eğer Satmak istiyorum derseniz biz İstanbul 2. El mobilya alan yerler olarak hemen kapınızda bitiyoruz. Çünkü hız müşterilerimiz için çok önemli bir unsur ki herkes için öyle vakit nakittir sonuçta. Ardından ikinci el eşyalarınızı tespit etmek için bizi evinize davet ediyorsunuz. Daha sonra ikinci el eşyalarınıza bir fiyat biçiyoruz ve bu fiyatta anlaştığımız durumda eşyalarınızı alıp İstanbul İkinci El Eşya Alanlar mağazamızda sergiliyoruz.
Eğer ikinci el mobilya satmak değil almak istiyorum derseniz bile yine de anında ikinci el eşya kataloğumuzu size yolluyoruz içlerinden zevkinize uyan ikinci el mobilya kategorisinde ranza, retro, lüks ya da klasik mobilyayı seçiyorsunuz. Daha sonraysa bize hoşlandığınız ikinci el veya sıfır mobilya kategorisini bildiriyorsunuz. Bizde fiyat bilgilerini size söylüyoruz beğenirseniz alım satım işlemini başlatıyoruz.

İkinci El Alım Satım Yaptığımız Mobilya Markaları:

 • Alfemo Mobilya
 • Kelebek Mobilya
 • Doğtaş Mobilya
 • Ergül Mobilya
 • Kilim Mobilya
 • Lazzoni Mobilya
 • İpek Mobilya
 • Enzahome Mobilya
 • Vivense Mobilya
 • İstikbal Mobilya
 • Bellona Mobilya
 • Tepehome Mobilya gibi bir çok bilindik mobilya markasını alıp satmaktayız.

İkinci El En Ucuz, En Uygun Mobilya İstanbul da Bizde!

İkinci el mobilya arıyorsunuz ama ucuz, kaliteli ve cebinize uygun fiyatlarla bulamıyorsanız yada ikinci el mobilya ve fiyatları almış başını gitmişken karşına biz çıktık öyle mi? O halde çok şanslısınız çünkü ikinci el mobilya ve beyaz eşya fiyatlarını en düşük bizde bulabilirsiniz. Ayrıca ikinci el mobilya almak istemiyorsanız sizler için yeni ya da sıfır gibi kullanılmamış ürünler de sunabiliyoruz.

İkinci el mobilya satanlar 7/24 sizlere internet ortamında hizmet sunmakla birlikte ürün kataloglarımızı incelemek için instagram adresimize girebilirsiniz ve İkinci el mobilya online satış talep edebilirsiniz. İkinci el mobilya satan yerler her yer de fakat iyi ve kaliteli satanlar çok az. Size tavsiyemiz İstanbul Spot ikinci el eşya mağazamıza uğramalısınız.

Durma sende ikinci el mobilya satın al ve ön yargılarını kır. Herkes ikinci el mobilya kullanmaktan memnun sen neden memnun olmayasın. Önemli olan gözünle görüp kendin beğenip satın alman tabi ki. Eğer fotoğraflarını görüp beğendiğiniz bir ürünü almaya kalkarsanız evinize geldiğinde çok şaşırabilirsiniz. Bu yüzden ikinci el eşyaya ön yargılı insanlar tanıyorum. Peki nasıl emin olacağız bu mobilyanın iyi ve yıpranmamış olduğuna derseniz eğer biz zaten 20 yıllık tecrübemizle son derece kaliteli ürünleri mağazamızda satışa sunuyoruz. Hiçbir kalitesiz bir ürünü müşterilerimize satmayı düşünmeyiz.

İstanbul da İkinci El Mobilya Takımı Nerede, Nasıl Alınır Satılır Diyorsanız Hemen Bizi Aramalısınız

İstanbul da İkinci el mobilya nasıl satılır, nerede satılır ya da nereden alınır, alım yapılır diye soruyorsanız eğer biz İstanbul Spot olarak bu Anadolu Yakası ikinci el mobilya alım satım işi yapmaktayız ve sizlere teklifimizi sunmak istiyoruz. Tek yapmanız gereken bize telefon numaramızdan mesaj atmak. Çünkü biz ikinci el mobilya al sat işine yıllarımızı verdik. Tam tamına 20 yıllık deneyimimiz mevcut.

Her türlü ikinci el cafe mobilya malzemeleri, ofis mobilyaları, büro mobilyaları, yazlık mobilya bünyemizde mevcut sizde ikinci el eşya deneyimini yaşamak istiyorsanız hiç durmayın İstanbul Spot’un tecrübesinden yararlanın.

İstanbul 2. El Mobilya Alanlar Köşe Koltuk, Berjer ve Daha Birçoğunu Alıyor

Bizi aramadan mobilya satmamanız gerektiği gibi sıfır ya da ikinci el mobilya almayın da. İstanbul hatta iddia ediyoruz Türkiye çapında ikinci el ürünlerinizi değerine sadece İstanbul 2. el mobilya alanlar olarak biz alıyoruz. Ürünlerinizi değerine alıp elinize paranızı nakit bir şekilde veriyoruz. Bu yolculuğun devamında da ikinci iddiamızı ortaya koyuyoruz. İstanbul’da Hatta Türkiye’de en şık en kaliteli ürünleri en ucuza biz veriyoruz. Bunu da bir şekilde yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizden ya da imalatçılarda aldığımız sıfır ya da ikinci el ürünleri bir sürece sokuyoruz.

İstanbul İkinci El Mobilya Alanlar olarak aldığımız ikinci el ürünleri bir değerlendirmeden geçiyoruz. Bir sorunu varsa onarım yerlerine başvuruyoruz. Bu ürünler yetkililer tarafından onarılıyor. Onarım süreci sonrasında özenle temizlenen ürünler mağazamız ve internet sitemizde ve sosyal medyamız da yerini alıyor. İddiamız kesin net ve doğrudur. Sizin için bu iddiayı sürdürüyoruz. Ve bize sormadan ve de bizimle iletişime geçmeden kesinlikle ürün satmanın ve kesinlikle ürün almayın. En değer verdiğimiz şey memnuniyetiniz. O yüzden bize güvenin.